Звукоізоляція

Звукоізоляція Polifoam 10мм
198.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 15мм
317.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 20мм
437.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 4мм
84.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 5мм
98.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 8мм
154.00 грн.
Самоклеюча звукоізоляція Polifoam 4 мм
218.00 грн.
Самоклеюча звукоізоляція Polifoam 4 мм з металізованою плівкою
Самоклеюча звукоізоляція Polifoam 8 мм
283.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 20мм (лист 1 х 2 м)
1 125.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 30мм (лист 1 х 2 м)
1 690.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 40мм (лист 1 х 2 м)
2 250.00 грн.
Звукоізоляція Polifoam 50мм (лист 1 х 2 м)
2 529.00 грн.

У сучасному метушливому світі дуже важливо знаходити час, щоб побути сам на сам із собою, розслабитись та поринути думками у мрії, чи просто почитати книгу або переглянути фільм. Проте дуже часто на заваді стають зовнішні подразники – звуки, які долинають з сусідньої кімнати чи кухні, або галасливі сусіди, які вирішили затіяти ремонт. Є ефективне вирішення цієї проблеми – звукоізоляція за допомогою сучасних матеріалів. Вона допоможе захиститися від небажаних звуків та відчувати себе комфортно, а вигідніше за все купити її можна в спеціалізованому магазині PPE GROUP!

Якісна звукоізоляція – це  послідовність дій яка направлена на зниження провідності звуку через перешкоду.

Є кілька методів ізоляції звуків, які можна використовувати для зниження звукового тиску:

 

·       системи шумозаглушення;

·       відхилення звукових хвиль;

·       послаблення звукових хвиль;

·       поглинання звукових хвиль.

 

В усіх цих випадках без сучасних звукоізоляційних матеріалів не обійтися, і найкращим рішенням буде звернутися до нашого магазину – у нас купити її буде максимально зручно та вигідно!

На що здатна сучасна звукоізоляція

Сучасні звукоізоляційні матеріали дозволяють боротися різні види шуму:

 

·       Ударний шум – це шум, який виникає, коли конструкція чи приміщення отримують «удар». Коливання, які утворилися при ударі, передаються на стіни чи покриття. Такий шум виникає під час ходьби, при перетягуванні меблів, стрибків чи удару важкого предмета об підлогу.

·       Акустичний шум – він частіше з’являється у необлаштованих чи не обладнаних приміщеннях та проявляється у вигляді відлуння. Вирішив купити звукоізоляцію, ви позбудетеся цієї проблеми.

·       Структурний шум – з’являється під час передачі вібрацій по трубах чи вентиляційних шахтах. Іноді деякі комунікаційні елементи можуть передавати ці вібрації на досить великі відстані.

·       Повітряний шум – передається через повітря. Стіни та перекриття поглинають утворені звукові вібрації не дуже добре, тому від матеріалів та конструкцій залежатиме сила сприйняття даних звуків. Чим масивніше перегородка, тим краща у неї звукоізоляція. Повітряний шум може виникати через громадський транспорт, який рухається по всіх видах магістралі, через систему вентиляції, автомобільної сигналізації, голосну музику у сусідів й ін.

 

Рішенням ситуації буде придбати звукоізоляційні матеріали в магазині PPE GROUP. Користь якісної ізоляції полягає в тому, щоб передбачити відбивання шуму від перегородки в кімнату. Для цього застосовують матеріали з коефіцієнтом шумопоглинання 0.4 дБ та вище.

Людське вухо здатне витримати до 25 децибелів шуму. Тому для багатоквартирних будинків та підприємств існують певні норми шуму. У будинку доступний рівень становить 40 дБ, з 7:00 до 23:00, а вночі та зранку не більше 30 дБ.

У будинку звукоізоляція може проводитись також для окремих елементів конструкції будинку:

 

·       Стіни. Якщо вони не виконують свою функцію щодо перешкоджання потраплянню звуку, необхідно застосовувати додаткову ізоляцію. Для цього доцільно використовувати сендвіч-панелі чи гіпсокартон зі спеціальним покриттям – наприклад, спінений каучук, пінополіетилен чи ізолон.

·       Вікна чи двері. Щоб вони виконували свою функцію, під час монтажу необхідно забезпечити щільне прилягання дверного чи віконного полотна до рами та заповнення усіх пустот звукоізоляцією. Тоді  звук не потраплятиме до будинку через щілини.

·       Стеля. Щоб захистити кімнату від небажаних звуків, можна використовувати спеціальні панелі для стелі або віддати перевагу звукоізоляційним матеріалам, які добре поглинають звук.

·       Підлога. Таку проблему зазвичай вирішують за допомогою підлогового покриття. Тут у пригоді стане ламінат чи паркет, які мають додатковий шар звукоізоляції.

 

Завдяки поширенню світом технологій існує багато дієвих звукоізоляційних матеріалів, які можна купити в магазині PPE GROUP та застосовувати як для будинків, так і для автомобілів.

 

·       Мінеральна вата. Розповсюджений, але вже застарілий матеріал. Через високу гігроскопічність її не використовується у приміщеннях з високою вологістю. Якщо монтаж буде неправильним чи відсутня пароізоляція, мінвата втратить свої властивості. ЇЇ не рекомендують використовувати для ізоляції дитячих приміщень чи кімнат, адже вона може слугувати збудником алергії.

·       Коркові покриття. Така звукоізоляція часто застосовується для квартир. Воно запобігає утворенню цвілі, є вологостійким та екологічним, проте здатне вигоріти на сонці й не дуже міцне на розрив.

·       Акустичний поролон. Найчастіше його використовують для кінотеатрів та студій, адже він забезпечує повний герметичний простір. Це екологічний матеріал, який захищає від потрапляння води. Недоліком його є те, що під час згоряння він виділяє отруйні речовини.

·       Композиційні матеріали. Наприклад, етиленвінілацетат, або EVA. Така звукоізоляція має досить довгий строк експлуатації (до 20 років), а все завдяки двошаровій поліетиленовій плівці. Верхній шар захищає від вологості, а нижній пропускає її, звідки вона витікає через спеціальні шви.

·       Ізопласт. Використовується для шумоізоляції стін, легкий у застосуванні та монтажі, безпечний, але непридатний для використання у приміщеннях з підвищеною вологістю.

·       Спінений пінополіетилен. Екологічний та довговічний матеріал з високим показником шумо-, гідро- та теплоізоляції. Він легкий та стійкий до пошкоджень, часто використовується  в якості упаковки.

·       K-FLEX K-FONIK. Це серія сучасних високоефективних матеріалів на основі еластичних сітчастих полімерів і вогнетривких мінеральних наповнювачів. Ма.ть чудові звукоізоляційні та звукопоглинаючі властивості.

 

Зі звукоізоляцією усе максимально просто. Її можна купити у вигляді плит, панелей та рулонів. Перші два види застосовують для стін та підлоги, а останні – для будь-яких поверхонь.

Звукоізоляцію також використовують для виробничих та нежитлових приміщень, проте підходити до процесу необхідно комплексно та враховувати індивідуальні усі особливості об’єкта. Наприклад, іноді разом зі звукоізоляцією треба придбати і віброізоляційні матеріали.

Щоб здійснити по-справжньому якісну шумоізоляцію у будинку чи приміщенні, необхідно дізнатися природу їх походження, та використовувати відразу кілька видів захисту від звукового шуму, а для монтажу обраних матеріалів обрати команду справжніх професіоналів, які мають великий багаж досвіду.

Спокій та затишок у будинку є головною запорукою вашого здоров’я! Обирайте якісну звукоізоляцію в магазині PPE GROUP та насолоджуйтеся комфортом! Із сучасними звукоізоляційними матеріалами можна позбавитися бід будь-якого шуму!

Питання про категорію Звукоізоляція
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback