Ущільнювальні джгути із спіненого поліетилену НПЕ

ТОП ПРОДАЖУ
Джгут ущільнювальний 6мм Ø
1.00 грн.
Джгут ущільнювальний 10мм Ø
1.30 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Джгут ущільнювальний 12мм Ø
2.70 грн.
Джгут ущільнювальний 20мм Ø
4.50 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Джгут ущільнювальний 30мм Ø
5.60 грн.
Джгут ущільнювальний 40мм Ø
9.00 грн.
Джгут ущільнювальний 50мм Ø
13.00 грн.
Ущільнювальні джгути із спіненого поліетилену НПЕ

Коли стоїть завдання герметизації та захисту від можливих пошкоджень міжпанельних швів та стиків, не обійтися без ущільнювального джгута. Зовні це білий довгий циліндричний профіль, тому виглядає він досить естетично та майже непомітний у готовій конструкції. Втім на цьому сфера його використання не закінчується, а вигідніше за все купити його можна в спеціалізованому магазині PPE Group.

Переваги використання ущільнювальних джгутів

Ущільнювальні джгути виготовляють із пінополіетилену з пористою структурою. Цей матеріал відрізняється багатьма позитивними характеристиками:

 

·       низька теплопровідність та висока теплоізоляція;

·       стійкість до дифузії – не пропускає вологу;

·       поглинання ударного шуму;

·       гарна еластичність за будь-яких показників температури;

·       екологічність та гігієнічність (не виділяє токсичного запаху);

·       пружність, яка дозволить створити будь-яку форму.

 

Оскільки на цьому виробі з пінополіетилену не з’являються мікроорганізми та бактерії, його поверхня не піддається гниттю. Ущільнювальний джгут із спіненого поліетилену має необмежений експлуатаційний період і при цьому зберігає усі свої позитивні властивості. Він відмінно показує себе в комбінації з деревом, гіпсом, бетоном та іншими матеріалами, які широко використовуються при будівництві, і навіть чудово реагує на герметик для швів.

Джгут із спіненого поліетилену НПЕ легкий й швидко відновлює форму навіть після сильного й довгого стиснення. Тобто, якщо купити й помістити такий джгут у щілину, він повністю займе собою весь вільний простір. Перевозити його і зберігати також не складе жодних труднощів.

Сфера використання ущільнювальних джгутів НПЕ

Ущільнювальні джгути мають широкі сфери використання. До основних відносять такі:

 

·       поглинання шуму з вулиці;

·       зниження тепловтрат;

·       захист від корозії та утворення конденсату.

 

Щоб на належному рівні виконувати поставлене завдання, виробники пропонують купити ущільнювальний джгут різної товщини. Для гарної герметизації товщина джгута має бути на 20–30% більше щілини. Джгут із спіненого поліетилену діаметром 20–60 мм необхідний при будівництві великопанельних житлових та промислових будівель – ним можна заповнити зазори між колодами в будинках з бруса.

Джгут НПЕ діаметром 12–20 мм застосовується при встановленні вікон, дверей, балконів та сантехніки. Його основне завдання – зберігати тепло та не пропускати шум. У роботі сантехніка він страхує від можливих протікань. Для ущільнення промислових підлог можна використовувати джгут діаметром 6–12 мм. Він незамінний також і під час встановлення систем кондиціювання, активно використовується для декорування інтер’єрів. Може застосовуватися й тими, хто робить різні предмети своїми руками – як сполучний елемент або для безпечного транспортування – як ущільнювач.

PPE Group пропонує широкий вибір джгутів із спіненого поліетилену НПЕ. Вирішив купити ущільнювальні джгути у нас, ви можете розраховувати на кращий, найякісніший та найдешевший варіант!

Питання про категорію Ущільнювальні джгути із спіненого поліетилену НПЕ
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback