Ізоляція на труби ППЕ

Трубна ізоляція ППЕ 15x6мм
1.90 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 35x6мм
3.60 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 42x6мм
5.00 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 42x9мм
5.60 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 18x6мм
2.50 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 18x9мм
3.72 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Трубна ізоляція ППЕ 22x6мм
3.40 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 22x9мм
4.80 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 22x13мм
10.50 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 28x6мм
3.12 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 28x9мм
5.40 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Трубна ізоляція ППЕ 28x13мм
11.50 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 35x9мм
5.64 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 35x13мм
12.90 грн.
Трубна ізоляція ППЕ 52x9мм
16.60 грн.
Ізоляція на труби ППЕ

Якісна ізоляція на труби – це вже половина справи! Для трубної ізоляції знадобиться спеціальна конструкція зі спіненого поліетилену – саме таке рішення гарантує високоефективне збереження тепла, а також дозволить передбачити протікання води та проникнення шуму. Ці позитивні характеристики обумовлені виготовленням ізоляції з харчового поліетилену з вогнегасними добавками.

Купити трубну ізоляцію ППЕ – це дійсно правильне рішення, а максимально недорого це можна зробити в спеціалізованому магазині PPE Group!

Основні характеристики трубної ізоляції ППЕ

Поліетиленові трубки для ізоляції мають всі властивості, властиві для термопластичного полімеру. А ще товар пропонується з різними параметрами діаметра та товщини, що дозволяє вибрати оптимальне рішення для будь-якого випадку.

Важливо правильно підібрати поліетиленову ізоляцію для труби, щоб досягти щільного облягання. Можна купити таку ізоляцію для термоізоляції мідних, пластикових та сталевих труб. Вона ефективно виявить себе у роботі як із абсолютно новими трубами, так і з відновленими. Головне лише врахувати особливості монтажу для кожного виду. Якщо конструкція нова, то трубку натягують поверх основної перед укладанням. За умови, що стоїть завдання утеплення вже готового трубопроводу, спінений поліетилен ріжеться поздовжньо й одягається за принципом кожуха.

Головні функції трубної ізоляції ППЕ

Будь-яка система комунікації має бути ізольована. Для цього краще придбати труби ППЕ, оскільки вони відрізняються багатьма позитивними характеристиками:

 

·       запобігають втратам тепла;

·       не пропускають вологу, а також затримують конденсат;

·       захищають від іржі, а значить і від корозії та плісняви;

·       збільшують термін служби ізольованої системи;

·       не пропускають шум;

·       не мають схильності до займання.

 

Щоб труба виконана поставлену перед нею завдання, важливо дотримуватись герметичність конструкції. Ізоляція на труби ППЕ в цьому випадку стане ідеальним рішенням – особливо завдяки свої’ економічності (оскільки коштує вона в магазині PPE Group дійсно недорого) та ефективності, що підтверджено численними позитивними відгуками покупців.

Якою буває ізоляція на труби

Трубна ізоляція ППЕ розділяється на декілька видів:

 

·       від 6 до 32 мм – для труб діаметром до 160 мм;

·       доповнена кольоровим полімерним покриттям – щоб ефективно ізолювати конструкції, які тривалий час перебувають під сонячним промінням.

 

Примітно, що така ізоляція на труби не втрачає своїх переваг навіть при температурі в -60 °C. Досить добре вона показує себе і при +100 °C, а це означає, що монтувати її можна у будь-який сезон.

Купити ізоляцію на труби ППЕ варто і через інші характеристики: вона відрізняються легкою вагою, тому не обтяжує конструкцію загалом. Матеріал абсолютно екологічний, тому підійде навіть якщо у будинку є діти чи люди, схильні до алергій. Працювати з такою трубою просто, оскільки вона легко склеюється, а ще без проблем ріжеться, завдяки чому її можна використовувати там, де це потрібно.

Правила вибору трубної ізоляції

Щоб ізоляція на труби ППЕ виконувала усі поставлені перед нею завдання, необхідно оцінити густину, герметичність та розмір труби. Для забезпечення належного рівня герметичності утеплювач повинен щільно покривати поверхню. На вибір товщини матеріалу також впливає, які показники температури доведеться витримувати протягом тривалого часу.

Щоб правильно купити матеріал для ізоляції по товщині, необхідно врахувати показники температури в приміщенні, в якому він монтуватиметься. Щоб монтаж не створив жодних труднощів, обирайте моделі з надрізом вздовж стінки: встановити такі труби буде набагато простіше, навіть якщо раніше ви не мали такого досвіду. Додатково оцініть, де саме знаходиться труба. Якщо на неї постійно потрапляють сонячні промені, обирайте утеплювач із захистом від такого негативного впливу.

Щоб недорого купити ізоляцію для труб, варто зробити замовлення в інтернет-магазині PPE Group. Тут знайдете різноманітні розміри ізоляції, а значить – точно зможете придбати необхідний товар!

Питання про категорію Ізоляція на труби ППЕ
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback