Підкладка під ламінат, паркет, лінолеум

Хімічно зшитий пінополіетилен ППЕ-НХ 3 мм
75.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Спінений поліетилен НПЕ 3 мм
11.00 грн.
Хімічно зшитий пінополіетилен ППЕ-НХ 5 мм
105.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Підкладка під покриття для підлоги 5 мм
18.00 грн.
Спінений поліетилен НПЕ 4 мм
15.00 грн.
Спінений поліетилен НПЕ 4 мм - голубе
18.00 грн.
Хімічно зшитий пінополіетилен ППЕ-НХ 9 мм
160.00 грн.
Підкладка під ламінат, паркет, лінолеум

Якісне покриття підлоги – запорука комфорту у приміщенні, тому дуже важливо підібрати хорошу підкладку, яка додасть підлозі зручності та покращить її експлуатаційні властивості. З якісною підкладкою під ламінат чи паркет підлога стане більш довговічною, а придбати її можна в магазині PPE Group!

На сьогоднішній день найпопулярніші типи підлоги – це лінолеум, ламінат та паркет. Вони гарно виглядають та мають великий термін служби. Проте укладати їх треба на спеціальні ізолюючі матеріали, тому слід придбати правильну підкладку під ламінат, який підвищить рівень пружності, міцності та довговічності  покриття.

Монтаж паркету на голі стяжки або інший матеріал без необхідних демпфуючих властивостей чи встановлення ламінату без відповідної підкладки призведе до перевантаження. В результаті покриття підлоги швидше пошкоджується та стає непридатним до подальшої експлуатації. 

Спеціалісти компанії PPE Group пропонують обрати найкращий та універсальний варіант підкладки – спінений поліетилен. Він має затребувані звуко-, волого-, тепло- та шумоізоляційні показники. Крім цього, підложка під ламінат з цього матеріалу повністю безпечна, гіпоалергенна та екологічно чиста.

Які бувають підкладки під ламінат та паркет

Основні види підкладок зі спіненого поліетилену:

 

·       фізично зшитий (ППЕ);

·       хімічно зшитий пінополіетилен (ППЕ НХ);

·       газонаповнений поліетилен (НПЕ).

 

Зшитий пінополіетилен

Ця підкладка під ламінат має значні переваги перед незшитим. Передусім це ізоляційні властивості та чудові  демпфуючі якості.

Зшитий матеріал ППЕ – це чудова підкладка під лінолеум. Його можна купити навіть з метою ізоляції міжповерхових бетонних перекриттів, в якості амортизатора під паркет, лінолеум, ламінат та інші покриття. Наприклад, зшитий Ізолон, крім усього ще й довговічний, він тривалий термін зберігає весь ряд позитивних властивостей попри постійне механічне навантаження. Навіть через роки він не втрачає пружність та теплофізичні  властивості.

Пінополіетилен, зшитий хімічно

Така підкладка під ламінат має закриту комірчасту структуру, яка отримується за рахунок спінення гранул з поліетилену та їх хімічного зв’язку. Такий тип поліетилену стане відмінною підкладкою під ламінат!

В цілому зшитий матеріал – це забезпечення чудового рівня мінімізації ударних шумів, висока стійкість до розривів і розтягувань, вологонепроникність, міцність, гарні шумоізоляційні якості, швидке відновлення початкового вигляду завдяки закрито-комірчастій структурі, витримування перепадів температур та стійкість до розмноження бактерій, плісняви та процесів гниття.

Газонаповнений пінополіетилен

Є пористим матеріалом, який не має демпфуючих властивостей. Це означає, що при стисканні він не відновить попередню форму на відміну від зшитого поліетилену, проте він активно використовується як підложка під паркет.

Технічні характеристики та переваги газоспіненого матеріалу – легкість та еластичність, економія простору за рахунок невеликої товщини (як правило, 2–3 мм), простота використання у багатьох  будівельних цілях, відмінне співвідношення вартості та якості, а також висока теплопровідність, що дозволяє використовувати його як утеплювач.

Переваги та призначення, через які варто купити пінополіетилен

Шумоізоляція. Пінополіетилен поглинає акустичні та вібраційні шуми. Укладання ламінату без підкладки створюватиме незручності та неприємний акустичний ефект для вас та сусідів. Пінополіетилен чудово гасить удари, наприклад звуки топоту дитини, падіння важких предметів на підлогу тощо, тому встановлена підкладка під ламінат від PPE Group забезпечить спокій та комфорт усім мешканцям будинку.

Вологоізоляційні властивості. Це практично найвагоміша якість матеріалу, оскільки неякісний або неправильно обраний тип підкладки призведе до неприємності здуття  підлоги. Цей ефект відбувається через потрапляння та накопичення зайвої вологи.

Поліетилен із закритими комірками пор має низький коефіцієнт поглинання вологи (менше, ніж 1%), а отже зайва волога не випаровується зі стяжки. Таким чином, підкладка під паркет не допускає намокання стяжки при потраплянні рідини на покриття. Фізично або хімічно зшитий тип поліетилену не потребує додаткового укладання плівок для гідроізоляції та захисту підлоги від псування.

Теплоізоляція покриття підлоги. Показник теплопровідності підлоги – це, по суті, рівень комфорту вдома в холодний період. Якщо буде встановлена неякісна підложка під ламінат, приміщення може втрачати до 20% тепла. Вирішує цю проблему хімічно зшитий ППЕ, який має високий показник теплопровідності, являючись чудовим теплоізоляційним матеріалом, який надовго збереже свої властивості при великих навантаженнях.

Як правильно обрати матеріал

Підложка під покриття для підлоги вимагає серйозного підходу. Перед тим, як купити підкладку під ламінат, паркет або лінолеум, перш за все, треба проаналізувати ситуацію та відштовхуватися від фактичного стану підлоги. Якщо він задовільний, можна зупинитися на  матеріалі товщиною 2 мм. У випадку незначних недоліків поверхні слід віддати перевагу підкладці товщиною у 3 мм. Поліетилен даної товщини є найбільш поширеним й завжди є в наявності в інтернет-магазині PPE Group.

Отже, до вибору матеріалу для підкладки під підлогу слід підійти уважно та відповідально. Треба придбати якісний матеріал, який має усі необхідні властивості. Ми пропонуємо найкращі варіанти підкладки під різні покриття, які довгі роки показуватимуть високі показники ізоляції, захисту та довговічності!

Питання про категорію Підкладка під ламінат, паркет, лінолеум
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback