Газонаповнене полотно НПЕ

ТОП ПРОДАЖУ
Спінений поліетилен НПЕ 0,8 мм
3.50 грн.
Спінений поліетилен НПЕ 1 мм
4.90 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Спінений поліетилен НПЕ 2 мм
9.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Спінений поліетилен НПЕ 3 мм
11.00 грн.
Спінений поліетилен НПЕ 4 мм
15.00 грн.
Спінений поліетилен НПЕ 4 мм - голубе
18.00 грн.
Спінений поліетилен НПЕ 5 мм
18.00 грн.
Спінений поліетилен НПЕ 10 мм
41.00 грн.
Спінений поліетилен НПЕ 8 мм
34.00 грн.
Ламінований спінений поліетилен НПЕ 2 мм
15.50 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Ламінований спінений поліетилен НПЕ 3 мм
17.00 грн.
Ламінований спінений поліетилен НПЕ 4 мм
19.20 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Ламінований спінений поліетилен НПЕ 5 мм
24.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Ламінований спінений поліетилен НПЕ 8 мм
39.00 грн.
Ламінований спінений поліетилен НПЕ 10 мм
47.00 грн.
Газонаповнене полотно НПЕ

Газонаповнене полотно НПЕ – один із видів пінополіетилену з чудовими теплоізоляційними властивостями. Цей матеріал отримують спінюванням етилену вуглеводневим газом, завдяки чому він отримує такі технічні властивості, як екологічність, легкість, еластичність, стійкість до впливу температур, хімічних речовин та фізичних факторів, покращені ізоляційні якості, маловідходність та зручність монтажу.

За рахунок зазначених властивостей полотно НПЕ має широкі можливості використання в різних галузях промисловості, а купити його завжди можна в магазині PPE Group – максимально недорого та зі зручною доставкою.

Існує зшите та незшите газонаповнене полотно. Незшитий вид НПЕ більш поширений, має незмінну молекулярну будову при технологічному процесі. Таке газонаповнене полотно виробляється шляхом нагрівання гранул поліетилену та їх спінення за допомогою газового потоку фреону чи іншого газу. Далі крізь пори НПЕ з’єднання газу заміщується на повітря.

НПЕ має нижчий коефіцієнт щільності, ніж ППЕ, але вищі показники теплопровідності та гігроскопічності. До того ж придбати полотно НПЕ буде набагато вигідніше.

Де використовується полотно НПЕ

Застосування НПЕ може бути найрізноманітнішим:

 

·       будівництво (утеплення склопакетів та дверей, підкладка для підлоги);

·       машинобудування (утеплення, паро-, гідроізоляція);

·       галантерея (виготовлення рюкзаків та сумок);

·       туризм (виготовлення товарів для туризму й відпочинку);

·       виробництво взуття й одягу;

·       упаковка.

 

Також широко поширений фольгований НПЕ, який має чудові відбиваючі властивості, що в рази підвищує ефект теплоізоляції. Газонаповнене полотно існує у вигляді рулону. листів або стрічки. Демпферні стрічки застосовують як додатковий шар між стіною та стяжкою.

Переваги газонаповненого полотна НПЕ

Відмінні фізичні властивості. Матеріал відрізняється пружністю, легкою вагою та еластичністю. Не пропускає вологу, не піддається корозійному впливу та утворенню подряпин.

Зручність роботи. Полотно НПЕ легко піддається обробці: його просто різати, штампувати, з’єднувати з іншими матеріалами та навіть зварювати.

Нетоксичність. Крім ізоляційних властивостей, газонаповнене полотно НПЕ є екологічним матеріалом, не викликаючи неприємних ефектів від контакту зі шкірою.

Хімічна та біологічна стійкість. Матеріал не сприяє виникненню гнилосних процесів та розмноженню хвороботворних мікроорганізмів.

Гігієнічність. Цей матеріал не виділяє сторонні запахи.

Довговічність. Слід купити НПЕ і через його стійкість до механічного впливу та деформацій. Під час експлуатації цей полімер показує достатньо високу міцність і зносостійкість.

Максимально недорого придбати якісний НПЕ можна в інтернет-магазині PPE Group. У нас представлений великий вибір газонаповненого матеріалу різних типів для досягнення тепло-, звуко- та вологоізоляції. Широкий асортимент дозволить підібрати потрібний газонаповнений пінополіетилен високої якості. Всі одиниці товару сертифіковані та мають гарантію довговічності. Ми регулярно доповнюємо асортимент новими товарами, які можна зручно переглянути та замовити з доставкою у будь-який час.

Питання про категорію Газонаповнене полотно НПЕ
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback