Фізично зшитий пінополіетилен ППЕ

Фізично зшитий поліетилен ППЕ 1001.6
140.00 грн.
Фізично зшитий поліетилен ППЕ 3004 4 мм
132.00 грн.
Фізично зшитий поліетилен ППЕ 3005 5 мм
160.00 грн.
Фізично зшитий поліетилен ППЕ 3008 8 мм
260.00 грн.
Фізично зшитий поліетилен ППЕ 3010 10 мм
290.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча 3мм*30мм*30м
145.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча 3мм*50мм*30м
225.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча 3мм*70мм*30м
310.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча 3мм*95мм*30м
386.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча ППЕ-НХ 3мм*30мм*30м.пог
Стрічка ущільнювальна самоклеюча ППЕ-НХ 3мм*50мм*30м.пог
Стрічка ущільнювальна самоклеюча ППЕ-НХ 3мм*70мм*30м.пог
Фізично зшитий поліетилен ППЕ самоклеючий 2 мм
140.00 грн.
Фізично зшитий поліетилен ППЕ самоклеючий 3 мм
170.00 грн.
Фізично зшитий поліетилен ППЕ самоклеючий 4 мм
135.00 грн.
Фізично зшитий пінополіетилен ППЕ

Після того, як ви обрали покриття для підлоги, яке має підвищену вологостійкість та надійний захист від механічних пошкоджень, варто подбати і про підкладку. Довготривала експлуатація та відмінні ізоляційні властивості – усе це забезпечить спінений поліетилен, недорого купити який можна в магазині PPE Group.

Він представляє собою матеріал з пористою структурою та виготовляється у формі блоків, рулонів або трубок. Завдяки процесу зшивання структура цього полімеру стає набагато міцнішою, більш довговічною та чудово переносить перепади температур і механічні впливи.

Фізично зшитий пінополіетилен ППЕ – надзвичайно ефективний та безпечний  матеріал. Він застосовується для вирішення багатьох задач: від пакування до покращення властивостей підлоги.

Напрямки використання фізично зшитого ППЕ можуть бути найрізноманітнішими:

 

·       гідроізоляція;

·       утеплення підлоги;

·       шумоізоляція;

·       ущільнення та прокладка;

·       виробництво іграшок, одягу та взуття.

Властивості та переваги фізично зшитого ППЕ

Захист від надмірної вологи та випаровувань. За рахунок закритої комірчастої структури фізично зшитий пінополіетилен стійкий до проникнення вологи та пари і рівномірно захищає матеріал від води. Навіть найтонший шар ППЕ здатний витримувати проникнення різних зовнішніх випаровувань.

Високий показник поглинання звуків, ударних хвиль та шуму. Варто купити фізично зшитий ППЕ, щоб отримати надійну ізоляцію від сторонніх звуків, вібрацій та поштовхів.

М’якість, легкість та еластичність. ППЕ приємний на дотик, а легка вага та  еластичність забезпечить технологічність укладання при будь-яких умовах. Зшитий ППЕ легко обробляти, а ще він не потребує використання специфічних приладів.

Хімічна стійкість ППЕ. Матеріал сумісний з цілим рядом будівельних матеріалів. Має чудову стійкість до нафти, масел, бензину та інших хімічних речовин.

Довговічність, «байдужість» до гнійних процесів. Фізично зшитий ППЕ здатний служити до 90 років зі збереженням початкового стану. Також цей матеріал стійкий до розмноження бактерій.

Екологічна безпечність. Ще одна перевага, через яку слід купити ППЕ – це його нетоксичність та відсутність запаху. Він вироблений з речовин, які повністю безпечні для природи, а також при контакті зі шкіркою та харчовими продуктами.

Прискорення процесів будівництва та економія. З матеріалом можна працювати самостійно. Він легко укладається при монтажі, що заощаджує багато часу та грошей та додаткове технологічне забезпечення.

По-справжньому недорого придбати якісний фізично зшитий пінополіетилен буде в магазині PPE Group. Великий вибір матеріалів з фото і детальним описом дозволить знайти все, що потрібно! 

Питання про категорію Фізично зшитий пінополіетилен ППЕ
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback