Плафони та світильники для ростових квітів

Конектор для проводів – мама на болтиках
12.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Світлодіоди швидкого монтажу 5 штук
20.00 грн.
Новинка
Міні-гірлянда 1 м біле світло ((3 режими)
40.00 грн.
Міні-гірлянда 2 м біле світло
60.00 грн.
Міні-гірлянда 2 м жовте світло
75.00 грн.
Новинка
Міні-гірлянда 2 м кольорова
55.00 грн.
Міні-гірлянда 2 м кольорова (плоска коробочка)
62.00 грн.
Новинка
Міні-гірлянда 3 м біле світло
85.00 грн.
Світлодіодна свічка на батарейках, велика
20.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Плафон із плоскою основою 15 см
86.00 грн.
Плафон із плоскою основою 15 см (чорна основа)
86.00 грн.
Світильник підвісний жовтий
60.00 грн.
Плафони та світильники для ростових квітів

Світильники та настільні лампи не лише дарують освітлення, а й наповнюють кімнату особливим затишком. Та найбільш стильно й красиво виглядатиме світильник, зроблений своїми руками із ізолону. Для його виготовлення необхідно багато матеріалів та інструментів, але найголовніший з них – це плафон для ростових квітів, купити який його в магазині PPE GROUP!

Як правильно вибрати плафон для квітів

Світильники для ростових квітів із ізолону можна зробити у вигляді торшера, бра та фантазійної лампи. Дизайн такого приладу для освітлення може бути різноманітним – від величезного бутону до цілого букета.

Щоб реалізувати свою творчу ідею, треба лише одне – придбати правильний плафон. Краще взяти вже готовий, ніж вигадувати щось з підручних матеріалів, оскільки виріб вийде в результаті неакуратним, а небезпека замикання та спалаху лише підскочить.

Обираючи плафони для ростових квітів, необхідно враховувати, що вони можуть відрізнятись один від одного багатьма характеристиками: кольором, розміром, діаметром перехідника, матеріалом та різновидом патрона.

Колір плафона залежить від особистого вибору та дизайну майбутнього світильника, але особливо популярні прозорі, білі, червоні, зелені та золоті, оскільки вони чудово виглядають практично в будь-якому інтер’єрі.

Світильник для ростових квітів може мати будь-який розмір – він залежить від величини ростової квітки. Універсальне рішення – це плафон діаметром 15-20 см. Діаметр тут один із найважливіших параметрів, оскільки цей показник впливає на те, наскільки просто буде з’єднати освітлювальний прилад із трубою-стеблом. Краще буде купити плафони для ростових квітів з перехідником, діаметр якого становить 20 мм, завдяки чому знайти відповідну трубу не складе особливих труднощів.

Серед матеріалів кращими властивостями характеризується пластик, оскільки прослужить він довго й буде стійким до різних ушкоджень. Керамічний у цьому плафоні – лише патрон. Краще, щоб це був Е27, оскільки під нього завжди легко знайти лампочки.

Оскільки пластик – це легкий матеріал, закріпити отриманий світильник можна різноманітними способами, головне враховувати ці особливості при складанні. Після цього квіткову лампу залишиться лише змонтувати на муфту і вставити цоколь лампочки.

Як підібрати плафон під кімнату

Для вітальні краще обрати яскраве і тепле світло, тому найгарніше тут виглядатимуть великі та урочисті світильники для ростових квітів. У коридорі, якщо він досить великий, чудово виглядатиме торшер. У спальні бажано мати приглушене світло, тому для виготовлення світильника для цієї кімнати краще вибирати білий плафон, а для дитячої – з яскравим забарвленням та оригінальним дизайном.

Незважаючи на те, що ізолон може витримувати тривалу дію високих температур, краще не купувати лампочки, які сильно нагріваються – таким чином вдасться дотримуватись належного рівня безпеки. Оптимально буде купити плафонами для ростових квітів під світлодіодні лампи, оскільки вони є більш пожежобезпечними та енергоефективними. А щоб зробити світильник, який точно вразить незвичайністю та привабливим зовнішнім виглядом, оберіть RGB LED лампочку. Тільки уявіть, що зможете встановити необхідний режим (теплоту світла та відтінок), лише натиснувши кнопку пульта управління!

Щоб вибрати світильники для ростових квітів, з якими буде легко працювати, варто ознайомитися з асортиментом на сайті PPE Group. У нас представлений найбільший вибір таких товарів та інших додаткових елементів для створення повноцінного світильника для ростових квітів!

Питання про категорію Плафони і світильники, провода, перехідники
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback