Пастель олійна

Масляна пастель SANTI 12 кол.
180.00 грн.
Пастель олійна Marco 12 кольорів
100.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - жовто-зелений 543
15.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - зелений блідий 541
15.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - зелений середній 559
14.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - кадмій зелений 545
15.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - оливкова 547
14.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - глибокий зелений 548
15.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - трав'яний зелений 544
15.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - оливковий світлий 560
15.00 грн.
Пастель масляна MUNGYO - зелене листя 562
14.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - зелений 563
15.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - зелений мох 561
15.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - зелений травневий 572
15.00 грн.
Пастель олійна MUNGYO - бірюзово-блакитний 557
15.00 грн.
Пастель олійна

Вважається, що кращий інструмент для живопису – це палітра масляних фарб. Саме завдяки їм колір виходить насиченим та стійким, а картини – довговічними. Їх використовували найвидатніші художники. Сучасні митці теж активно використовують їх для оздоблення виробів та створення картин.

Масляні фарби вимагають особливих умов зберігання та використання, тому на сьогоднішній день майстри віддають перевагу практичній альтернативі – олійній пастелі, недорого купити яку можна в магазині PPE GROUP.

Олійна пастель здатна повністю замінити фарби, а також доповнити, роботи виконані ними.

Особливості та переваги олійної пастелі

Пастель являється пресованою крейдою з вмістом пігменту, який пов’язаний з маслом і воском. Вона існує у вигляді квадратних та круглих брусків або олівців. Масляна пастель чудово підходить для малювання по багатьох поверхнях – дереву, паперу, полотну, шкірі тощо.

Головна перевага, через яку варто купити олійну пастель – відсутність появи жовтих жирних плям на тканині або папері. Майстру не треба покривати ґрунтом основу та підготовлювати робочу поверхню будь-яким іншим чином.

Ще одна важлива перевага – твердий стан матеріалу та зручність транспортування. Масляна пастель підійде для творчості дорослим та дітям, новачкам та професійним майстрам. 

Крейда масляної пастелі містить олію та віск, що зумовлює характерну гладкість текстури крейди та яскравість блиску після нанесення на поверхню.

Використання олійної пастелі дає наступний результат:

 

·       яскраві та насичені кольори зображення;

·       стійкість готової роботи;

·       картина не обсипається;

·       малюнок рідко потребує «зволоження»;

·       рідше необхідні фіксатори.

 

Олійна пастель відмінно підходить в якості підготовчого етапу для новачків та дітей перед роботою з масляними фарбами. Також це чудовий спосіб створити зображення за рахунок менших витрат і незручностей, які виникають під час роботи з рідким «маслом».

Як правильно вибрати олійну пастель

При виборі масляної пастелі слід звертати увагу на наступні характеристики даного продукту:

М’якість. Перш за все потрібно протестувати крейдяний брусок, щоб переконатися, що пастель олійна відповідає усім необхідним критеріям. Крейда має легко піддаватися розтушовуванню за допомогою пальців. Так само легко повинні змішуватися відтінки. Ознака ідеальної м’якості – рівномірний пігмент та легке розтирання пальцями. Якщо крейда надто тверда та нею важко малювати, можна пом’якшити її водою або за допомогою розчинника, але краще купити іншу пастель.

Покриття. Від покриття залежатиме якість результату роботи. Пігмент має повністю перекрити основу, тоді зображення вийде насиченим, і не потрібно буде докладати зусиль та витрачати багато матеріалу для яскравості. Якщо через пігмент просвічується основа, то ця пастель олійна невисокої якості, що змусить доповнювати набір додатковими відтінками.

Стійкість до променів світла. Основний показник якості масляної пастелі. Світлостійка масляна пастель надасть зображенню довговічності, соковитості та яскравості. Особливо це необхідно для картин та предметів декору інтер’єру з пастельними елементами, оскільки вони більш за всіх попадають під вплив ультрафіолетових променів та штучних ламп.

Застосовувати крейду без перевірки на рівень світлостійкості також можливо, але лише тоді, коли немає необхідності зберігати малюнок протягом тривалого періоду, або якщо він зберігатиметься в недоступному та затемненому місці (альбом, шафа тощо).

Купити масляну пастель вигідніше за все буде у магазині компанії PPE Group. У нас представлено широкий асортимент олійної пастелі різних яскравих відтінків окремо та у наборах. Товар має високу якість, відповідаючи усім вищезазначеним критеріям вибору! 

Питання про категорію Пастелі
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback