Кольоровий ІЗОЛОН

ТОП ПРОДАЖУ
Білий ISOLON 1 мм (ширина 1,0 м) - щільний
83.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Білий ISOLON 2 мм (ширина 1 м)
87.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Білий ISOLON 3 мм (ширина 1 м)
115.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Новинка
Чорний  2 мм  (ширина рулону 1 м)
100.00 грн.
Білий ISOLON 4 мм (ширина 1,5)
145.00 грн.
Білий ISOLON 5 мм (ширина 1,5)
170.00 грн.
Білий 8 мм ISOLON 500  (ширина 1,5 м)
265.00 грн.
Білий ISOLON 10 мм (ширина 1,5)
299.00 грн.
Золотий ISOLON 2 мм
В наявності
130.00 грн.
Срібло на плівці 2 мм ISOLON 500 (ширина 1 м)
90.00 грн.
М'ятний ISOLON 500 2 мм G447 (ширина 0,75 м)
97.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Лайм ISOLON 500 2мм G446 (ширина 0,75 м)
99.00 грн.
Фісташковий ППЕ PRO 2 мм (ширина 1 м)
98.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Кольоровий SOFTIN натуральна зелень 2мм
110.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Хакі ISOLON 2 мм G440 (ширина 0,75 м)
97.00 грн.
Кольоровий ІЗОЛОН

Кольоровий Isolon – це безпечний та якісний матеріал, який часто використовують для декору приміщень, виготовлення різноманітних виробів та ростової флористики, яка досить часто застосовується для доповнення фотозони. Вигідніше за все придбати його можна в спеціалізованому магазині PPE GROUP.

Кольоровий Isolon 500 наділений низкою особливостей: гарна шумоізоляція, теплоізоляція, гідроізоляція та пароізоляція. Ці переваги надають універсальності щодо його використання не лише для декору, але й для будівництва, спортивних товарів, пакувально-прокладочних матеріалів та автомобільної промисловості.

За молекулярною будовою розрізняють декілька різновидів ізолону:

 

·       ППЕ – молекулярна основа зшита. За допомогою реагенту порофор має здатність спінюватись. Застосовуваний реагент при цьому не виділяє шкідливих речовин при розпаді.

·       НПЕ – за молекулярною основою незшитий, газонаповнений. Під високим тиском спінюється бутаном.

 

Дані види ізолону мають деякі відмінності й різні сфери використання, й купити їх буде по-справжньому вигідно. ППЕ трохи дорожчий, ніж НПЕ, але його характеристики багато в чому виграють. Він міцніший та еластичніший, витримує перепади температур, стійкіший до механічного впливу. Такий Ізолон простий та зручний в монтажі, за рахунок гладкої поверхні використовується менше клею при поклейці.

Для виготовлення кольорового ізолону використовують кілька видів газу: повітряно-озонову суміш (безпечна та проста, використовується для незшитих поліетиленів, вона є найдешевшою); суміш пропану і бутану (матеріал середньої якості, недолік – висока горючість); фреони (найбільш якісний та ефективний спосіб). І який би матеріал вам не знадобився, в магазині PPE GROUP ви зможете купити Ізолон будь-якого виду та призначення!

Isolon, який використовують для декору, відрізняється від будівельного чи іншого аналога, який може мати фольговане покриття. Цей синтетичний матеріал випускається рулонами завширшки 1 та 1,5 метри. Товщина матеріалу може варіюватися від 1 до 4 мм, якщо це стандартний варіант, та 8-10 мм, якщо нестандартний.

Матеріал Ізолон має низьку теплопровідність (0,037–0,038 Вт/мК), тому є досить ефективним утеплювачем. Також він є довговічним, адже може служити близько 80–100 років та не втрачати своїх фізико-хімічних властивостей.

Купити Isolon 500 буде дійсно вигідно, адже він має ряд істотних переваг:

 

·       міцний та щільний, його складно порвати;

·       низька паропроникність;

·       гнучкий та еластичний;

·       добре склеюється з іншими виробами;

·       вологостійкий, не покривається цвіллю;

·       надзвичайно легкий;

·       не провокує появу алергічних реакцій;

·       без різкого хімічного запаху;

·       не виділяє токсичних речовин;

·       піддається фарбуванню;

·       зручний у розрізанні різними інструментами;

 

Придбати Isolon вигідно для вирішення багатьох завдань. Його широко застосовують для виготовлення взуття, іграшок, килимів та пазлів, у якості прокладки при ізоляції підлоги та утеплення вікон, як ущільнюючий матеріал у легкій промисловості, для ізоляції труб та вентиляційних коробів.

 Він добре підходить для виробництва папок та сумок, виготовлення рекламної продукції. З нього виготовляють матеріали для медичного обладнання (еластичні елементи, протези), спорту та туризму (боксерські груші, килимки, рятувальні жилети та дошки для плавання). Не менш популярний Isolon 500 і в автопромисловості, де з нього виготовляють буферні прокладки, обшивку більшості запчастин. Він надзвичайно популярний серед майстринь, адже його широко використовують для ростових квітів, декору приміщень, фотозони та різноманітних виробів. 
Питання про категорію Кольоровий ІЗОЛОН
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback