Спінений пінополіетилен

ТОП ПРОДАЖУ
Білий ISOLON 1 мм (ширина 1,0 м) - щільний
83.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Білий ISOLON 2 мм (ширина 1 м)
87.00 грн.
Білий ISOLON 4 мм (ширина 1,5)
145.00 грн.
Білий ISOLON 5 мм (ширина 1,5)
170.00 грн.
Білий 8 мм ISOLON 500  (ширина 1,5 м)
265.00 грн.
Білий ISOLON 10 мм (ширина 1,5)
299.00 грн.
Золотий ISOLON 2 мм
В наявності
130.00 грн.
Срібло на плівці 2 мм ISOLON 500 (ширина 1 м)
90.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча 3мм*30мм*30м
145.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча 3мм*50мм*30м
225.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча 3мм*70мм*30м
310.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Лайм ISOLON 500 2мм G446 (ширина 0,75 м)
99.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча 3мм*95мм*30м
386.00 грн.
Стрічка ущільнювальна самоклеюча ППЕ-НХ 3мм*30мм*30м.пог
Стрічка ущільнювальна самоклеюча ППЕ-НХ 3мм*50мм*30м.пог

Спінений пінополіетилен – це популярний, екологічний та довговічний матеріал, чудовий в якості упаковки, ізоляції й до того ж легкий у поєднанні з різним будівельним матеріалом.

Сфера застосування пінополіетилену

Цей матеріал широко поширений в будівельних і ремонтних роботах. Надзвичайні властивості дають можливість використовувати його для гідроізоляції труб і приміщень навіть у важкодоступних місцях, а щільна пориста структура сприяє збереженню теплоенергії, що так важливо у холодну пору року.

ППЕ пінополіетилен – це відмінний матеріал для пакування при транспортуванні важких та крихких предметів. У медицині він використовується для виготовлення ортопедичних устілок, а у сфері спорту та туризму незамінний для виготовлення килимків та матів. 

Види спіненого пінополіетилену

Існує два види спіненого пінополіетилену: незшитий та зшитий, який поділяється на фізично та хімічно зшитий ППЕ.

Серед його особливостей:

 

·       легкість;

·       стійкість;

·       висока шумо-, гідро- і теплоізоляція;

·       екологічність;

·       маловідходність;

·       простота монтажу.

 

Форми спіненого пінополіетилену

Купити спінений пінополіетилен можна в будь-якому вигляді:

Плоский в рулонах і плитках. Широко застосовується для ремонту та утеплення підлоги, звуко-, гідро- і шумоізоляції при обробці стін, утеплення та ущільнення дверей та склопакетів, ізоляції систем опалення та вентиляції.

Фольгований спінений пінополіетилен (ФСП) – ефективний та економічний для утеплення будівлі. Його застосовують при термозахисті покрівлі, закладці фундаменту, спорудженні саун. Низька теплопровідність дозволяє купити та використовувати його для морозильних камер та трубопроводів.

Ламінований спінений пінополіетилен – стане у нагоді як тепловідбивний екран для опалювальних систем, радіаторів, батарей, великих нагрівальних елементів.

Спінений пінополіетилен у формі джгута – збереже тепло при встановленні  віконних склопакетів і дверей, для заповнення щілин в стінах приміщень.

Трубчастий пінополіетилен – допоможе у підвищенні енергоефективності та гідроізоляції систем водопостачання, каналізації, вентиляції та опалення. Коштує він в магазині PPE GROUP недорого й дозволяє досягти гарного результату.

Фізично зшитий спінений пінополіетилен – має чудові ізоляційні властивості та екологічну безпечність. Переваг у ППЕ пінополіетилен по-справжньому багато: якість та щільність, відсутність запаху, еко- та гігієнічна безпечність, легкість і міцність, теплоізоляція, а також висока здатність зчеплення з багатьма поверхнями, й купити ППЕ буде по-справжньому вигідно.

Хімічно зшитий спінений пінополіетилен – міцний матеріал, який слугує як прокладка для міжповерхових перекриттів та стяжок підлоги, для теплоізоляції вентиляційних, кондиціонувальніх та водопостачальних систем. Його основні переваги: здатність витримувати великі навантаження, не втрачаючи своєї початкової форми. ППЕ стійкий по продавлювання, розтягування й має високий поріг міцності на розрив, а рівень звукоізоляції здатен знизити ударний шум на 30 дБ.

Який би спінений пінополіетилен ви не вирішили купити, він має безліч переваг і по праву може вважатися універсальним матеріалом та утеплення та ізоляції. У будь-якому випадку для того, щоб правильно обрати тип пінополіетилену, потрібно чітко розуміти, для яких цілей він потрібен – і що б вам не знадобилося, в спеціалізованому магазині PPE GROUP ви знайдете усе, що вам потрібно! Якісні матеріали від якісних виробників!

Питання про категорію Спінений пінополіетилен ППЕ
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback