Послуги PPE GROUP

Виготовлення ложемента
1.00 грн.
Лазерне різання Ізолону / матеріалу EVA/ЕВА
1.00 грн.

Сучасна промисловість та виробництво активно розвиваються, тому ринок пропонує безліч матеріалів для будівельних, ремонтних та монтажних робіт, й найзатребуванішими є універсальні ізоляційні матеріали, які підходять для вирішення широкого спектру задач – саме такі категорії товарів й послуги їх різання та обробки й пропонує компанія PPE Group!

Можливості та сфери застосування матеріалів для тепло- та звукоізоляції (EVA/ЕВА, пінополіетилен, ізолон тощо) щороку розширюються. Вони можуть прийняти будь-яку форму. З них можна виготовляти ложементи, ущільнювачі, робити плити для утеплення, ізолятори для труб та багато іншого – для усіх цих завдань необхідні послуги з проектування, виготовлення, різання та обробки.

Послуги компанії PPE Group включають усі необхідні роботи з полотном ППЕ, EVA/ЕВА та кольоровим ізолоном – моделювання, лазерне різання та подальше застосування у виготовленні ложементів, плит, ущільнювальних джгутів, ковриків для спорту і туризму, звуко- та віброізоляційних килимків, трубної ізоляції та матеріалів для будівництва і ремонту.

Наприклад, ложемент представляє собою підкладку-вкладиш, яка фіксує продукцію або заготівлю. Таке «ложе» може слугувати упаковкою для будь-яких предметів. В PPE Group можна скористатися послугою вироблення ложементу будь-якої складності – за індивідуальним проектом під замовлення. Унікальні форми виготовляються з якісного та зручного пінополіетилену зшитого типу, який надійно захищає крихкі предмети від пошкоджень під час транспортування, а також допомагає тримати їх в порядку. Ви можете обрати розмір, колір та конфігурацію майбутнього ложементу.

Перелік послуг компанії PPE Group також передбачає лазерну різку ізолону та матеріалу EVA. Через малу товщину та м’яку пористу структуру ізолон та ЕВА важко обробляються механічними методами. Тому, щоб уникнути дефектів, робота з цими матеріалами проводиться за допомогою високоточного лазера. Це дозволяє зробити розріз ювелірно точним, акуратним та надати виробу чіткий контур.

Послуги компанії PPE Group гарантують ідеальне поєднання швидкості та якості надання послуг з виготовлення ложементів та лазерного різання матеріалів ЕВА та ізолону. Виконання робіт проходить з використанням найсучаснішого обладнання та досвіду професіоналів, а також згідно індивідуального проекту, уподобань та потреб замовника, тому ви гарантовано залишитесь задоволені результатом!

Обирайте якісні матеріали та професійні послуги з їх обробки!
Питання про категорію Послуги PPE GROUP
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback