Пакувальні матеріали - Стрейч плівка - Повітряно пухирчаста плівка

Пакувальний матеріал НПЕ 0,8 мм
3.50 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Пакувальний матеріал НПЕ 1 мм
5.00 грн.
ТОП ПРОДАЖУ
Пакувальний матеріал НПЕ 1,5 мм
7.00 грн.
Пакувальний матеріал НПЕ 2 мм
8.00 грн.
Пакувальний матеріал НПЕ 3 мм
10.40 грн.
Пакувальний матеріал НПЕ 4 мм
14.50 грн.
Пакувальний матеріал НПЕ 5 мм
18.00 грн.
Пакувальний матеріал НПЕ 8 мм
32.00 грн.
Пакувальний матеріал НПЕ 10 мм
40.00 грн.
Повітряно-пухирчаста плівка (впп 2*10*45)
5.90 грн.
Повітряно-пухирчаста плівка (впп 2*10*50)
6.90 грн.
Повітряно-пухирчаста плівка (впп 2*10*60)
7.70 грн.
Повітряно-пухирчаста плівка для теплиць 180 мкм
Пакувальні матеріали - Стрейч плівка - Повітряно пухирчаста плівка

Жодна із сфер виробництва не обходяться без пакувальних матеріалів для захисту, зберігання і перевезення. Краще за все це питання вирішує стрейч-плівка та інші спеціалізовані пакувальні матеріали. Й вигідніше за все придбати їх можна в магазині PPE GROUP!

Завдяки своїй універсальності, надійності, гнучкості та доступній вартості повітряно пухирчаста плівка вигідно вирізняється з-поміж інших пакувальних матеріалів. Саме завдяки еластичності й здатності до подовження вона й має таку назву (від англ. «stretch» - «розтягуватися»).

Основну сировину матеріалу складають кополімери етилену та полімери, які надають матеріалу здатності до зміни форми. Тож стрейч-плівка може розтягнутися в 6 разів, не втративши своїх якісних властивостей.

Традиційно стрейч плівку виготовляють методом видувної екструзії, за допомогою чого роблять цупкі матеріали, які затребувані у сільському господарстві та промисловості. Завдяки способу плоскощілинної екструзії роблять багатошарову плівку, що може мати до 21 шару (агрифлекс).

Будь-які види стрейч-плівки!

За своїми характеристиками стрейч-плівка розділяється на кілька груп:

 

·       клінг/обгорткова плівка  – найтонший матеріал (до 10 мкм), використовується як пакувальний матеріал для продуктів харчування й найчастіше застосовується у магазинах чи супермаркетах, а також у побуті;

·       промислова (щільна) пакувальна плівка  має товщину 15-30 мкм й незамінна на виробництвах та сільському господарстві. Купити таку стрейч плівку буде гарним рішенням для пакування партій нехарчової продукції, а також товарів, які розташовуються на піддонах;

·       плівка із кополімерів етиленвінілацетатів – найміцніша, має посилені бар’єрні ознаки, проте непоширена через високу вартість та специфіку;

·       кольорова стретч-плівка – помічник при сортуванні товарів великих партій. Допомагає зберігати конфіденційність при перевезенні.

 

Галузі використання

Стрейч-плівка та  повітряно пухирчаста плівка – це основні та практичні пакувальні матеріали у промисловості та повсякденному житті. Без них не обходиться переїзд та харчова промисловість. 

Плівка – помічник у косметичних салонах для проведення різних процедур: фарбування волосся, маски, обгортання тощо. Транспортні компанії застосовують і стретч-плівку, і повітряно пухирчасту плівку з метою надійного пакування вантажу для подальшого перевезення. Також її застосовують у торгівлі, будівництві, фармацевтиці та інших сферах діяльності, кожна з яких має свої вимоги до якості та виду пакувального матеріалу.

 Як використовуються пакувальні матеріали

При виборі матеріалу важливо враховувати, що плівку можна намотуватись двома способами: вручну та за допомогою пристосованих для цього намотувальних машин.

 

·       Ручне застосування. В процесі такого способу виготовляють матеріал у 15–20 мікрон, який має здатність розтягуватися вдвічі, а інколи – на 140%. Ширина рулону зазвичай складає 50 см та важить до 2,5 кг. Похибка повинна бути не більше 70 г, у цьому випадку довжина буде відповідна до стандартної.

·       Машинне застосування. У даному способі рулони заправляють у пакувальні машини, які роблять обмотку. Зазвичай такі рулони мають вагу 17 кг, та ширину 50 см. Вирішив купити такий пакувальний матеріал, зауважте, що плівка може мати різний показник попереднього розтягування (ГЗПР). Що більше ГЗПР, тим вона міцніша, краще обтягує вантаж й зберігає початкову форму. Це заощадить кількість матеріалу при упаковці.

 

Переваги використання якісних пакувальних матеріалів

Стретч-плівка здатна до зміни товщини та щільності, тому вона підходить для вирішення великої кількості задач. За умов правильного пакування товару її практично не можна пошкодити, оскільки шари відмінно склеюються й тісно прилягають один до одного. За потреби вантаж можна легко розпакувати.

Зі стрейч плівкою можна не переживати: вона надійно та міцно фіксує крихкі предмети, захищає від небажаних впливів навколишнього середовища, таких як пил, бруд, волога, а її прозорість дозволяє бачити, що саме в неї упаковано.

Сучасні пакувальні матеріали стійкі до розривів, різних деформацій, ударів, тиску, залишаючись при цьому пружними. Вони не бояться жодних погодних умов та перепадів температур, навіть морозу -40 градусів за Цельсієм. Також плівка захищає розібрані предмети  від загублення або крадіжки їх окремих деталей та частин.

Вирішили придбати стрейч-плівку чи повітряно пухирчасту плівку? При виборі пакувального матеріалу варто орієнтуватися на наступні його ознаки:

 

·       гнучкість та еластичність;

·       прозорість;

·       стійкість до механічних впливів;

·       міцність;

·       престретч (рівень розтягування під час обмотки – як сильно можна розтягнути плівку і не пошкодити її. Як правило, цей показник має діапазон 50–300% залежно від марки);

·       стягуюче зусилля (як він стягується після завершення пакування);

·       стійкість до випадкових потертостей, продавлювань, проколів;

·       легкість зняття плівки за допомогою ножиць або ножа.

 

Перед придбанням плівки важливо визначитися з видом вантажу або товару, для якого вона буде використовуватися, та як саме проводитиметься процес обмотування. Але у будь-якому випадку разом з PPE GROUP можна бути впевненим, що в процесі упаковки кожен новий шар буде прилипати до попереднього, а плівка не потребуватиме додаткових способів фіксації й не залишить слідів після зняття.

З її придбанням у вас більше не виникне труднощів із пакуванням, транспортуванням та зберіганням предметів та продуктів. Бажаєте переконатися? На нашому сайті ви знайдете велику кількість пакувальних матеріалів різних видів, а ми дамо корисні поради та допоможемо підібрати потрібний варіант!

Питання про категорію Пакувальні матеріали
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback