Теплоізоляція

Напилюваний поліуретановий утеплювач Polynor
396.00 грн.
Алюмінієва фольга "тепла підлога" 50 мкр
780.00 грн.
Напилюваний поліуретановий утеплювач Polynor з насадкою для стелі
Напилюваний утеплювач Polynor комплект №10
4 629.00 грн.
Напилюваний поліуретановий утеплювач Polynor  12 балонів
Очищувач незатверділої монтажної піни FOX 416 мл
132.00 грн.
Пістолет для монтажної піни
249.00 грн.
Теплоізоляція ламінована НПЕ 10 мм
47.00 грн.
Теплоізоляція ламінована НПЕ 2 мм
14.00 грн.
Теплоізоляція ламінована НПЕ 3 мм
17.00 грн.
Теплоізоляція ламінована НПЕ 4 мм
19.00 грн.
Теплоізоляція ламінована НПЕ 5 мм
24.00 грн.
Теплоізоляція ламінована НПЕ 8 мм
39.00 грн.

Теплоізоляція – це матеріал, який застосовують для утеплення будинків, промислових будівель та інших об’єктів, основною властивістю якого є зменшення процесу теплообміну з зовнішнім середовищем.

Такі матеріали мають істотне значення у збереженні температури, адже вона забезпечує не тільки комфорт та якість, але й дозволяє значно заощаджувати кошти на етапі будівельних робіт, опаленні та пришвидшити процес виконання роботи. Теплоізоляційні матеріали є досить універсальними, тому їх застосовують майже у всіх сферах діяльності людини, починаючи від медицини та закінчуючи автомобільною промисловістю. А вигідніше за все купити теплоізоляційні матеріали буде в спеціалізованому магазині PPE GROUP.

Будь-які матеріали для теплоізоляції!

Серед нашого асортименту представлено багато сучасних теплоізоляційних матеріалів. В залежності від способів теплопередачі теплоізоляцію розділяють на два типи: відбиваюча, яка запобігає втраті тепла за рахунок ІЧ випромінювання, і та, що попереджає витраті теплопровідності.

Також її можна поділити за видом сировини, що використовують для виготовлення. Тут виділяють такі три основні типи:

 

·       Органічні – їх отримують з органічних речовин, найпершими є різноманітні пінопласти. Сюди можна віднести теплоізоляційні продукти, які виготовляють масою від 10/100 кг. Проте одним недоліком даної матерії є низька вогнестійкість, тому її рекомендовано застосовувати при температурі не вище 90 градусів, а також при додатковому використання захисту з негорючих матеріалів, таких як штукатурні фасади, стіни з облицюванням та інше.

·       Неорганічні – сюди можна віднести мінеральну вату та продукти, що виготовляють з неї, газобетон, скловолокно, піноскло та інші. Вироби з мінвати одержують за допомогою переробки сплавів гірських порід та масою 35–350 кг/м. Недоліком цього продукту є підвищене водопоглинання та низька характеристика міцності, що вимагає особливих медотик монтажу.

·       Змішані – використовуються як елементи для монтажу, виготовляються з азбесту, сумішей азбесту й спучених гірських порід.

 

Є кілька видів теплоізоляції які застосовують найчастіше: вакуумна, спінений каучук та поліетилен, пінополіуретан, мінеральні вироби у вигляді матеріалів, а також неавтоклавний пінобетон.

Купити теплоізоляційні матеріали сучасного виробництва буде по-справжньому вигідно. Їх використовують майже у всіх сферах діяльності людини, де головним завданням є підтримка заданої температури: в будівництві їх застосовують для зовнішнього ізолювання стін, покрівель та ін., у створенні одягу та взуття, для ізоляції бойлерів, резервуарів і трубопровідної арматури. Без такої теплоізоляції не обійтися в трубопроводах теплотраси, де її використовують для зменшення охолодження чи нагрівання теплоносія.

Наприклад, під час спорудження будинків теплоізоляцію часто використовують з метою утеплення надвірних стін, покрівлі, фундаменту та міжповерхових покриттів. Зазвичай вона здійснюється трьома шляхами: 1) навісний ізольований фасад з теплоізоляцією; 2) тонкошарова штукатурка зовнішніх стін по теплоізоляційного матеріалу; 3) тришарова конструкція стін.

Будівельники, що вирішили придбати сучасну теплоізоляцію, стверджують, що найбільш ефективним її використання є саме в утепленні зовнішніх стін, адже несуча конструкція стіни завжди знаходитиметься у зоні позитивної температури.

 

Є декілька видів утеплювачів, які можна застосовувати для теплоізоляції:

 

·       Теплоізоляція під шпалери – це рулонний утеплювач з товщиною близько 8 мм. Він фіксується на клей чи суміш, а поклеювання шпалер поверх такого матеріалу здійснюється за допомогою полімерциментного клею. Цей матеріал є ефективним та надійним, адже крім теплоізоляції добре поглинає шум та є стійким до вологості й не покривається пліснявою.

·       Напилюваний поліуретановий утеплювач – ефективний утеплювач в балонах. його використовують як у промисловості, так і у побуті. Його ефективність визначена низькою теплопровідністю, а технологія дозволяє наносити матеріал без стиків.

·       Самоклеюча теплоізоляція – в основному використовується для ізоляції труб та обладнання зі складною поверхнею. Виготовляється у листах та рулонах.

·       Фольгована самоклеюча теплоізоляція – наділена хорошою технічною характеристикою, міцна, не пропускає пару, поглинає вологу й має низьку теплопровідність.

·       Теплоізоляція Isolon – сучасний та багатофункціональний утеплювач, купити який буде по-справжньому вигідно. Його використовують абсолютних у всіх сферах людської діяльності.

 

Сучасна теплоізоляція із магазину PPE GROUP має ряд переваг: біологічно стійка, ефективна та економічна, має високі показники шумоізоляції, зручна в укладанні, довговічна й не змінює своїх властивостей під час довготривалого використання. З такими теплоізоляційними матеріалами можна розраховувати на низьку паропроникність і великий діапазон витримуваних температур.

Треба використовувати лише якісні матеріали з хорошими характеристиками, адже лише завдяки дійсно якісному продукту можна досить сильно знизити витрати на будівельні матеріали, оплату  за опалення та знизити масу огороджувальної конструкції. З якісною теплоізоляцією можна вирішити будь-які завдання!

Питання про категорію Теплоізоляція
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback