Татамі ProGame Multisport Basic від Trocellen 22 мм (ластівчин хвіст), 1 х 1 м

В наявності
0
Модель: 2740-01
Артикул: 06073670
1 035.00 грн.
Скорочений опис
Мат - татамі ProGame Multisport Basic від Trocellen 22 мм (ластівчин хвіст) для занять тхеквондо, карате, кікбоксингом та іншими видами бойових мистецтв Призначення: карате, тхеквондо, кікбоксинг та ін. Хімічно зшитий пі... Читати далі...
Загальні характеристики
Бренд ProGame Вага спортсмена, кг от 40 до 100 Вага, кг 1,5 Довжина, м 1,0 Жорсткість Shore A: 26 Shore O: 31 Shore OO: 70 Комплектація Кожен мат тата укомплектований однією торцевою рамкою Площа листа, м ² 1,0 Призначення Універсальний будо мат для занять кікбоксингом, карате, тхеквондо, іншими видами бойових мистецтв Термін придатності Необмежений Товщина, мм 22 Екологічна безпечність матеріалу Не має сторонніх запахів, не виділяє шкідливих речовин, безпечний для здоров'я людини та навколишнього середовища. Колір Синій Червоний Основна сировина Хімічно пошитий пінополіетилен із закритою структурою осередків. Особливості Обидві сторони матата мають рифлення "рисова соломка". Нековзна поверхня (Anti-slip surface). Замок Puzzle (ластівчин хвіст) Стан Новий Всі характеристики
Мат - татамі ProGame Multisport Basic від Trocellen 22 мм (ластівчин хвіст) для занять тхеквондо, карате, кікбоксингом та іншими видами бойових мистецтв Призначення: карате, тхеквондо, кікбоксинг та ін. Хімічно зшитий пінополіетилен двох щільностейРозмір листа: 1000 х 1000 мм, товщина 22 ммРозмір у складеному вигляді: 1 х 1 мУніверсальний мат-татами ProGame Multisport Basic від Trocellen проведення тренувань з різних видів бойових дисциплін. Якість та характеристики татамі ProGame Multisport Basic забезпечують безпеку, комфорт та довгострокове використання. Мала вага та форма Puzzle роблять установку швидкою, гнучкою та легкою. у відповідності вії з вимогами федерацій з бойових мистецтв. забезпечує 100% збіг, абсолютно рівну поверхню, швидке складання та надійне з'єднання замків; Протиковзка поверхня, рифлення "рисова соломка" не травмує шкіру і перешкоджає ковзанню; Високий ступінь поглинання ударів; Мати-тата не мають сторонніх запахів, не викликають алергічних реакцій; Вологонепроникні, легко миються, антибактеріальні, не сприяють розмноженню грибків; Довговічні та зносостійкі; Протестовано та схвалено міжнародними федераціями бойових видів мистецтв.
Бренд ProGame
Вага спортсмена, кг от 40 до 100
Вага, кг 1,5
Довжина, м 1,0
Жорсткість Shore A: 26 Shore O: 31 Shore OO: 70
Комплектація Кожен мат тата укомплектований однією торцевою рамкою
Площа листа, м ² 1,0
Призначення Універсальний будо мат для занять кікбоксингом, карате, тхеквондо, іншими видами бойових мистецтв
Термін придатності Необмежений
Товщина, мм 22
Ширина, м 1,0
Характеристики
Екологічна безпечність матеріалу Не має сторонніх запахів, не виділяє шкідливих речовин, безпечний для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Колір Синій Червоний
Основна сировина Хімічно пошитий пінополіетилен із закритою структурою осередків.
Особливості Обидві сторони матата мають рифлення "рисова соломка". Нековзна поверхня (Anti-slip surface). Замок Puzzle (ластівчин хвіст)
Стан Новий

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback