Мати і татамі - ластівчин хвіст, Даянг, Будомати для залів єдиноборств

Мат татамі PPE SPORT ластівчин хвіст 20 мм
280.00 грн.
Мат Татамі ластівчин хвіст EVA 20 мм
630.00 грн.
Мат Татамі ластівчин хвіст EVA 20 мм (Сіро-Чорний)
630.00 грн.
Мат Татамі ластівчин хвіст EVA 26 мм
845.00 грн.
Мат Татамі ластівчин хвіст EVA 30 мм
930.00 грн.
Мат Татамі ластівчин хвіст EVA 35 мм
985.00 грн.
Мат Татамі ластівчин хвіст EVA 40 мм
1 200.00 грн.
Мат Татамі "Ластівчин хвіст" 12 мм EVA (Білий)
380.00 грн.
Мати і татамі - ластівчин хвіст, Даянг, Будомати для залів єдиноборств

Для різних видів спорту, особливо пов’язаних з підвищеним рівнем травматизму, потрібне спеціальне покриття підлоги. Для тренувань з гімнастики й єдиноборств використовують професійні види матів: будомати, даянг і татамі – саме ними покриті зони для змагань і занять, а вигідніше за все купити їх можна в магазині PPE Group.

Такі мати з шорсткою поверхнею дають надійне зчеплення зі стопами й не ковзають підлогою.  Звісно, подібне спортивне обладнання доволі громіздке, проте відмінно захищає спортсменів від травмування.

Особливості професійних матів і татамі

Мати для залів єдиноборств складаються з елементів, які зручно та швидко збирають в конструкцію татамі. Деталі мають спеціальні зачіпки у формі хвоста ластівки, з яких утворюється мат. Вони надійно кріпляться один до одного, тому татамі або даянг можна зібрати на будь-якій поверхні.

Модулі, які утворюють мати і татамі, зазвичай бувають двох відтінків, що дозволяє зробити розмітку та зонування тренувального майданчика.

Мати виготовляють з ЕВА-матеріалу. Це універсальний та екологічний полімер з високими показниками еластичності та амортизації. При контакті з відкритою шкірою людини він не викликає алергії, а також стійкий до утворення грибків. При цьому татамі з ЕВА швидко відновлює початкову форму після деформацій та зберігає еластичність при низькій температурі.

Інтернет-магазин PPE Group пропонує придбати різні види матів. Кожен вид спорту передбачає свої вимоги до рівня амортизації покриття, тому воно має різну товщину та особливості призначення. Наприклад, для карате вибирають мати 20 мм, тхеквондо передбачає покриття у 25 мм, а для змішаного бою варто взяти татамі 40 мм товщиною, а ось для занять йогою та дитячих спортзалів підійде покриття до 25 мм.

Будомати. Підходить для різних видів спорту. Перш за все такий тип призначений для найбільш травматичних єдиноборств – дзюдо, карате та боксу. Будомат дуже міцний та водночас м'який, який створить комфорт та безпеку. Будомати варто купити для гімнастики, танців і фітнесу, вони гарно підійдуть для проведення масштабних змагань. Таке покриття дуже зносостійке, а отже прослужить багато років.

Татамі і даянг. Завдяки конструкції з м’яких щільних пазлів, які з’єднані особливою технікою ластівчин хвіст, це покриття дуже популярне. Татамі і мат Даянг дуже міцні, вони добре амортизують падіння та знижують ризик травм. Елементи мату достатньо великі, створюють теплоізоляцію, тому на такому покритті можна займатися босоніж навіть у прохолодній залі. Мат ластівчин хвіст швидко та зручно зібрати й розібрати, що дозволяє організувати татамі вдома та взяти із собою на виїзне змагання.

Переваги матів татамі «хвіст ластівки»

·       Легкість монтажу. Наявність зручних зачіпок дозволяють легко збирати й розбирати конструкцію мату. Також мат легкий, його без особливих зусиль можна переносити на інше місце, на вулицю чи виїзне змагання.  

·       Універсальність. Татамі застосовують не тільки в тренувальному залі. Мат від PPE GROUP стане у нагоді при облаштуванні дитячої зони для ігор або на вуличному майданчику.

·       Теплоізоляція. Спортсмен будь-якого віку та навіть маленька дитина може босоніж проводити на татамі тривалий час та не застудитися.

·       Амортизація. Пружне покриття захистить від травмування. При цьому мат не уповільнює динаміку руху.

·       Довговічність. Пошкодити якісний татамі дуже складно через особливості самого матеріалу ЕВА. Він дуже щільний, що визначає стійкість до деформацій та інших зовнішніх впливів, та гігієнічний, оскільки не сприяє появі плісняві та гниття. 

·       Практичність. Такі мати не потребують складного догляду та зберігання. Їх легко очистити від забруднень мильною водою, а зіпсовані елементи покриття легко демонтувати та замінити новими. До того ж можна комбінувати кольори і створювати окремі зони на великих площах.

 

Яке покриття для занять спортом найкраще

Перш за все варто обрати нековзкий матеріал. Полімер ЕВА оптимальний за рівнем еластичності та амортизації. Мати з ЕВА пружні та не деформуються, що знижує ризик травмування та підвищує комфорт під час занять. Можна також підібрати розмір деталей конструкції та дизайн малюнків – сітка, соломка тощо.   

Товщина покриття існує в межах 20–100 мм. При частому транспортування матів з місця на місце краще купити мати з товщиною 30 мм, а для відпрацювання складних бойових прийомів та кидків – 50 мм.  Будомати можна придбати для занять фітнесом та гімнастикою, вони антиковзкі та мають товщину 30–100 мм. Для проведення професійних змагань слід враховувати товщину, яка зазначена у вимогах федерацій (залежить від ваги спортсменів).

На сьогоднішній день приміщень для спортивних занять та бойових мистецтв стає все більше, проте завжди варто пам’ятати про ризик травмувань – ось чому наявність якісного амортизуючого покриття так необхідне! Мати татамі, бцдомати й даянг стануть кращим обладнанням, з якого має починатися будь-яка спортивна зона! Вони антиковзкі, м’які, легко встановлюються на будь-якій поверхні, теплоізолюючі, вологонепроникні та гігієнічні. А найголовніше – вони надійно захищатимуть спортсменів від падінь і ударів. До того ж мат ластівчин хвіст надзвичайно простий в установці, й враховуючи усі ці переваги, купити мати від PPE Group стане кращим рішенням! Якісне покриття підійде і для звичайних спортивних змагань, і для професійних!
Питання про категорію Мати і татамі - ластівчин хвіст, Даянг, Будомати для залів єдиноборств
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback