Стрілоуловлювачі

Стрілоуловлювач 5 см
Немає в наявності
235.00 грн.
Стрілоуловлювач Блок 1000 x 1000 мм
1 300.00 грн.
Стрілоуловлювачі

Стрільба з лука або арбалета є улюбленою розвагою багатьох людей та способом удосконалення стрілецьких навичок. Проте перед покупкою як новачку, так і професіоналу варто подбати про те, куди та у що саме він буде стріляти.

Процес вибору мішені для стрільби стрілами – простіший, ніж вибір «зброї», але не менш важливий. Стріли – це витратні аксесуари, тому потребують наявності надійного «щита», завдяки якому можна значно збільшити термін експлуатації своїх снарядів, не загубити їх під час процесу, а також додати безпеки заняттям стрільбою, заощадивши гроші. Саме для цієї мети інтернет-магазин PPE Group пропонує придбати мішені для стрільби стрілами – стрілоуловлювачі.

Якісні та зручні стрілоуловлювачі

На сьогоднішній день такий аксесуар не має аналогів серед мішеней для розважальної спортивної стрільби! Це найкращий та найбільш практичний спосіб провести час не тільки корисно, але й весело та безпечно!

Цей стрілоуловлювач має по-справжньому багато переваг:

 

·       Економія коштів – у порівнянні з поновленням запасів загублених без мішені стріл та їх пошкодженням об саморобний аксесуар.

·       Збереження цілісності стріл – мішені-блоки з пінополіетилену еластичні та мають пружну структуру, завдяки чому снаряди не ламаються, не затуплюються та довше зберігають свій початковий стан.

·       Зручність нарізання блоку на частини необхідного розміру – це легко зробити ножем або звичайною ручною пилою.

·       Екологічність та гігієнічність – пінополіетилен не виділяє запаху та токсичних речовин, також ця мішень для стрільби стрілами стійка до вогню та розмноження грибків, не залишає сміття після стрільби.

·       Практичність та комфорт процесу стрільби – стрілоуловлювачі надійні та довговічні, зберігають чітке положення стріли всередині мішені після пострілу та забезпечують легкість виймання снарядів.

·       Легка вага – блоки можна зручно перевозити або переносити.

 

Стрілоуловлювач представляє собою блок квадратної форми розміром приблизно 1х1 м. Його виробляють зі спіненого поліетилену, розташованого за намальованою паперовою мішенню. Стрілоуловлювачі підходять і для легкого лука, і для блочного арбалета. Після пострілу мішень «ловить» снаряд, який застрягає всередині стрілоуловлювача, не пробиваючи  його наскрізь, що буде важливим моментом техніки безпеки.

Призначення стрілоуловлювача

Мішень для стрільби стрілами створена спеціально для пострілів з лука та арбалета, а також підходить для метання ножа. За стандартами блоки-стрілоуловлювачі треба встановлювати на спеціальну міцну триногу, а центр мішені має розташовуватись на висоті грудей стрілка.

Існує безліч видів таких мішеней, але їх поєднує якість, практичність та функціональність. Різницю становить лише матеріал блоків, габарити та дистанції, на які розраховані стрілоуловлювачі.

Купити стрілоуловлювач буде гарним рішенням для вдосконалення стрілецьких навичок та перших безпечних спроб для новачка. Такі блоки підійдуть також і для людини, яка захоплюється стрільбою, але негативно сприймає насильство живих цілей. Мішені можна зручно застосовувати, як в закритому приміщенні, тирі, так і на вулиці – наприклад, на подвір’ї приватного будинку.

Крім прямого призначення, блочні стрілоуловлювачі можна використовувати і в іншій якості: для гідро-, шумо- і теплоізоляції, в якості демпфуючого спортивного мату, ударопоглинаючого шару для майданчика, подушки, компенсуючої лінійні подовження при монтажі трубопроводів, а також як утеплювач для даху, балкону тощо. Тобто він універсальний!

Матеріал для стрілоуловлювача

Блоки для уловлення стріл складає матеріал, який здатний затримувати стріли без їх пошкодження. Стрілоуловлювачі виробляють як правило з фізично або хімічно зшитого спіненого поліетилену. Блоки мішені формуються в результаті термічного зварювання під спеціальним пресом: завдяки процесу пресування у них з’являються позитивні якості: пружність, м’якість та висока щільність. Це важливо для правильного та надійного утримання стріл.

Унікальна текстура спіненого поліетилену не допускає деформації стріл при попаданні в мішень та у порівнянні із самостійно зробленими варіантами полегшує їх витягування. Довговічність експлуатації та збереження цілісності мішені для стрільби стрілами забезпечує неоднорідність поверхні, адже вона складається з пресованих плоских фрагментів дрібного розміру.

Вигідніше за все купити мішень для стрільби стрілами буде в магазині PPE Group – у нас представлений найбільший асортимент по найкращим цінам!

Питання про категорію Стрілоуловлювачі
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback