Гімнастичні мати

Гімнастичний мат із спіненого поліетилену 20 мм (1 м х 2 м)
Гімнастичний мат зі спіненого поліетилену 30 мм
Гімнастичний мат із спіненого поліетилену 40 мм
1 200.00 грн.
Гімнастичний мат із спіненого поліетилену 50 мм
1 600.00 грн.
Мат гімнастичний 200*100*5 см ПВВ
1 700.00 грн.
Мат гимнастический 200*100*5 см
Немає в наявності
1 700.00 грн.
Мат спортивний 200х100х10 чорний ПВВ
1 500.00 грн.
Гімнастичний мат із спіненого поліетилену 15 мм (1.4 м х 2 м)
Мат гімнастичний - ваш варіант на замовлення
0.00 грн.
Гімнастичні мати

Гімнастичні елементи – це не просто красиво. Такі вправи потребують тривалих і виснажливих тренувань, і щоб запобігти травмуванню та пришвидшити досягнення результатів, варто купити у зал спеціальні гімнастичні мати.

Це професійне покриття підлоги, яке зовні нагадує звичайний матрац, але насправді виконує ряд корисних та важливих функцій. Основна з них – створення амортизації під час виконання стрибків та скоків, а також пом’якшення падіння.

Будь-які види матів із спіненого поліетилену!

Кожен тип мату відповідає своєму призначенню: гімнастичні, борцівські, атлетичні й дитячі, і в магазині PPE Group можна придбати будь-який з них! Мати для гімнастики, як правило, виготовляють з пінополіетилену. Це унікальний матеріал, який має багато позитивних властивостей, тому він ідеально підходить і для професійних змагань, і для тренувань аматорів.

Зовнішній параметр, за яким відрізняються гімнастичні мати – це товщина. Існують обладнання товщиною від 15 до 50 мм. Для виконання різних за складністю вправ можна комбінувати гімнастичні мати із спіненого поліетилену за показниками амортизації та жорсткості. Більш товсте покриття буде м’якшим й добре підійде для початківців.

В нашому магазині можна знайти якісні мати круглої, квадратної та прямокутної форми, які забезпечать безпечні заняття для спортсменів будь-якого віку та рівня підготовки!

Основні переваги гімнастичних матів з ППЕ

Плюсів у гімнастичних матів з пінополіетилену по-справжньому багато:

Легкість. Таке спортивне покриття можна пересувати та перевозити без особливих зусиль. Навіть дитині вистачить сил перемістити гімнастичний мат для себе без сторонньої допомоги.

Амортизація. Основна умова тренування – безпека під час процесу. Спінений поліетилен достатньо пружний, щоб прискорювати розбіг та додати руху амплітуди, та при цьому мати м’які й захищають спортсмена від травмування при невдалому приземленні, стрибках і падіннях.

Теплоізоляція. Спортивний мат із спіненого поліетилену має низький рівень теплопровідності, тому він чудово утримує тепло та не пропускає холод, й гімнаст може відпрацьовувати елементи довгий час. Навіть при низьких температурах підлоги покриття зберігатиме тепло, а людина не ризикує застудитися.

Екологічна безпека. Незважаючи на синтетичний матеріал, гімнастичний мат абсолютно екологічний та безпечний. Він не викликає алергічних реакцій під час контакту з відкритими частинами тіла, тому на ньому можуть займатися навіть наймолодші спортсмени.

Хімічна стійкість та біологічна безпека. Покриття з пінополіетилену не сприяє розмноженню бактерій та грибків, тому купити його буде дійсно безпечно – гімнастичний мат із спіненого поліетилену стійкий до агресивних хімічних речовин та не виділяє токсичних запахів. 

Гідроскопічність. Гімнастичний мат не пропускає вологу та не промокає, не вбирає піт, що також стане суттєвим плюсом під час використання.

Зносостійкість до зовнішніх впливів. Мат витримує щоденні тривалі навантаження, перепади температур, до того ж він вогнестійкий. Усі ці явища не псують початковий стан покриття.

Простий догляд за обладнанням. Гімнастичні мати від PPE Group не потребують складного догляду. Їх легко вимити мильною водою та протерти вогкою губкою. 

Доступна ціна. Мат з пінополіетилену – чудове співвідношення ціни та якості. Переваги цього покриття не просто повністю виправдовують, але й навіть перевищують його бюджетність.

Призначення гімнастичних матів

Гімнастичний мат настільки універсальний елемент кожного тренування, що сучасні моделі можна використовувати не лише стаціонарно в залі, але й без зусиль транспортувати на виїзні змагання. Саме тому багато федерацій спорту та спортивних установ віддають перевагу матам з пінополіетилену.

Крім цього, таке покриття можна застосовувати для облаштування спортивного майданчику, тренувань у парку та навіть для домашньої ігрової зони для дитини.

Купити такого спортивного помічника можна в інтернет-магазині PRE Group. У наявності безліч різноманітних моделей високої якості, що гарантує безпеку, надійність та зручність тренувань!
Питання про категорію Гімнастичні мати
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback