Дитяча м'яка підлога-пазл ЕВА/EVA

Килимок-пазл "Дороги-звірята"
650.00 грн.
Килимок-пазл "Замок-алфавіт"
650.00 грн.
М'яка підлога "килимок-пазл" EVA білий
95.00 грн.
М'яка підлога "Килимок-пазл" EVA сірий
95.00 грн.
М'яка підлога "килимок-пазл" EVA (какао)
95.00 грн.
М'яка підлога "килимок-пазл" EVA (коричневий)
95.00 грн.
М'яка підлога "килимок-пазл" EVA чорний
95.00 грн.
Килимок-пазл бірюза 50х50 Україна (дитяча м'яка підлога з ЕВА)
Килимок-пазл синій 50х50 Україна (дитяча м'яка підлога з ЕВА)
Килимок-пазл жовтий 50х50 Україна (дитяча м'яка підлога з ЕВА)
Килимок-пазл рожевий 50х50 Україна (дитяча м'яка підлога з ЕВА)
Килимок-пазл зелений 50х50 Україна (дитяча м'яка підлога з ЕВА)
Килимок-пазл червоний 50х50 Україна (дитяча м'яка підлога з ЕВА)
Дитяча м'яка підлога-пазл ЕВА/EVA

Діти дуже швидко розвиваються, а навички рухатися допомагають їм пізнавати навколишній світ. Тому, коли малюк вчиться повзати, варто купити дитячу м’яку підлогу пазл EVA, а вигідніше за все це можна зробити в магазині PPE Group. Саме такий варіант покриття забезпечити дитині безпечність пересування!

Дитяча м’яка підлога пазл ЕВА/EVА може слугувати повноцінним універсальним покриттям в домі (дитячій кімнаті та навіть ванній), в закладах для дітей. При цьому вона має легку вагу, завдяки чому її можна взяти на пікнік або на природу й створити дітям безпечне місце для рухливих ігор та відпочинку.

М’яка підлога пазл EVA складається з окремих деталей, з’єднавши які зчепленням «хвіст ластівки», можна створити місце для ігор будь-якої площі. До речі, в розібраному виді килимок компактний та не потребує якихось особливих умов зберігання. А ще дитяча м’яка підлога абсолютно безпечна для дитини, оскільки вироблена з екологічно чистого полімеру ЕВА. Матеріал гіпоалергенний та не ранить шкіру. Поверхня пазл-килимка не ковзає й чудово витримує навантаження від ваги дорослої людини, тому на ньому можна грати усією родиною.

Переваги пазл-підлоги

Утеплення. Вона чудово утеплює підлогу та захищає малюка від синців та подряпин під час падіння. Площу покриття можна зробити суцільною або виділити окрему зону для ігор.

Розвиток. Дитина може розвинути моторику, збираючи деталі пазл-килимка, а за допомогою тематичних зображень – вивчати  кольори, тварин, цифри, алфавіт та багато іншого. Яскраві відтінки зацікавлять дитину, й вона охоче навчатиметься через гру. 

Довговічність. Батьки спішать придбати дитячу м’яку підлогу пазл через її стійкість до будь-яких проявів дитячої творчості – пластиліну, фарби, клею тощо. Матеріал ЕВА вологонепроникний, а забруднений пазл можна легко протерти або промити водою.

Шумоізоляція. Якщо ви мешкаєте у квартирі, можна не боятися, що активні ігри дитини потурбують сусідів. 

Зміцнення здоров’я. Пружний ЕВА полімер має позитивний вплив на розвиток опорно-рухового апарату. Завдяки м’якості дитяча м’яка підлога допоможе знизити навантаження на недостатньо міцні суглоби й хребет дитини. Рельєфний килимок стане чудовою профілактикою плоскостопості, а гладеньке покриття забезпечить тепло.

Як правильно обрати дитячу м’яку підлогу-пазл

Найбільший вибір килимків від компанії PPE Group дозволить купити пазл-підлогу будь-якого дизайну та розміру! Але перед тим, як придбати її, визначте необхідну площу майбутнього покриття. Маленький розмір не повністю захистить від падіння, а надто великий займатиме багато простору. Для зовсім маленьких дітей краще підійде дитяча м’яка підлога без дрібних частин, які легко від’єднуються. Для більш дорослої дитини можна придбати розвиваючий килимок з малюнками, буквами та цифрами.

Обираючи відтінок, пам’ятайте, що світлий колір розширить простір. Якщо в кімнаті багато сонця, варто купити пазл холодних відтінків, а якщо площа зазвичай затемнена – теплих. Так ви чудово поєднаєте пазл-килимок зі стилем інтер’єру.

Дитяча м’яка підлога пазл ЕВА/EVA стане кращим місцем ігрової зони! Дитині обов’язково сподобається його тепла та приємна на дотик поверхня. До того ж на ній зовсім не страшно впасти. А ще – це відмінна розвиваюча іграшка, яка допоможе вивчити букви й цифри, тварин та багато іншого!

В інтернет-магазині PPE Group можна купити якісну пазл-підлогу для дитини за максимально вигідною ціною. Широкий асортимент дозволяє вибрати кращий варіант для фізичного й розумового розвитку дитини від кількох місяців до шкільного віку й навіть старше. М’яка дитяча м’яка підлога стане вигідною та корисною інвестицією у розвиток дитини! Варто одного разу купити це покриття й додати барв та комфорту у життя малюка!

Питання про категорію Дитяча м'яка підлога-пазл ЕВА/EVA
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback