Шумоізоляція

Самоклеюча шумоізоляція Polifoam 4 мм
200.00 грн.
Самоклеюча шумоізоляція Polifoam 4 мм з металізованою плівкою
Самоклеюча шумоізоляція Polifoam 8 мм
259.00 грн.
Шумоізоляція Polifoam 4мм
84.00 грн.
Шумоізоляція Polifoam 20мм (лист 1 х 2 м)
1 125.00 грн.
Шумоізоляція Polifoam 30мм (лист 1 х 2 м)
1 690.00 грн.
Шумоізоляція Polifoam 40мм (лист 1 х 2 м)
2 250.00 грн.
Шумоізоляція Polifoam 50мм (лист 1 х 2 м)
2 529.00 грн.
Самоклеюча шумоізоляція K-FLEX DUCT NET 6мм
198.00 грн.

Всі ми маємо чудову здатність сприймати тисячі різних звуків – так ми пізнаємо світ та забезпечуємо собі безпеку. Наш слух працює постійно, навіть уві сні, але сучасний ритм життя та блага цивілізації часом створюють неабияке навантаження на організм, особливо в міських умовах, де повна тиша в принципі – неможлива.

Іноді ми прагнемо хоч ненадовго відгородитися від сторонніх звуків – в цьому допоможуть сучасні шумоізоляційні матеріали – ізолон, спінений пінополіетилен, спінений каучук K-FLEX та інші. Використовувати їх можна і у будівлях, і в автомобілях.

Сучасні шумоізоляційні матеріали мають багато переваг:

 

·       стійкість до вогню;

·       витримка температури у 550 градусів;

·       довгий термін експлуатації;

·       відсутність хімічної агресивності.

 

Вигідніше за все купити їх можна в спеціалізованому магазині PPE GROUP. І що б вам не знадобилося – у нас знайдеться все!

Будь-які види матеріалів для шумоізоляції!

Шумоізоляція для автомобіля

Основна мета шумоізоляції тут полягає у зниженні звуко- та вібронавантаження, створенні затишку для водія та пасажира, усуненні дратівливих скрипів у салоні й покращенні загального комфорту.

Існує комплексна та часткова вібро- та шумоізоляція, а також ліквідація скрипів окремих частин салону. Серед матеріалів часто використовується самоклеючий багатошаровий шумопоглинач, виготовлений на основі каучуку, ізолону та спіненого пінополіетилену. З одного боку такі матеріали мають клейкий вологостійкий шар.

Використовуються такі матеріали для шумоізоляції у кілька етапів: повна розбірка салону, встановлення шумоізоляційних елементів, боротьба зі скрипами в салоні, збірка та перевірка якості роботи.

Шумоізоляція приміщень

Щоб зробити домівку затишною, важливо купити шумоізоляційні матеріали правильного типу, з відповідними технічними характеристиками. Вибір таких матеріалів в магазині PPE GROUP майже необмежений: мембрани, панелі, утеплювальні конструкції з високим рівнем шумопоглинання тощо.

Як і у випадку з автомобілем, обираючи матеріали для шумоізоляції приміщення, слід врахувати вид шуму, від якого буде встановлюватись захист. Повітряний шум (звуки музики, авто, тварин, балачки сусідів, телевізор, працюючі електричні прилади) – найрозповсюдженіший. Ударний шум (ремонтні роботи) найчастіше зустрічається у великих виробничих приміщеннях та приватних будинках.

Відповідно до типу шуму підбирається й шумоізоляція – шумоізоляційні чи шумопоглинаючі матеріали.

 

·       Шумоізоляційні – відбивають шум та звуки, перешкоджаючи їх проникненню крізь стіну. Перш за все при будівництві на шумоізоляційні якості впливає товщина стіни. Але, якщо вона недостатня, використовують різні шумопоглинаючі матеріали, наприклад: мінеральну вату, скловату або фіброліт. Також можуть використовуватися композитні матеріали – шумоізоляцію нового покоління, що складається з 2 шарів поліетиленової плівки з гранульованим пінополістиролом між ними.

·       Шумопоглинаючі – такі матеріали не дозволяють звукам повертатися назад, відбиваючись від перешкоджаючих елементів, тобто поглинають його. Тому структура цієї групи – пориста або волокниста.

 

І хоча мінеральна вата – найпопулярніший матеріал з волокнистою структурою, що поглинає 99% шуму й додатково може зберегти й тепло, але використовувати її виходить не скрізь та не завжди. Ось чому найкращим рішенням буде придбати матеріали для шумоізоляції більш сучасного виду. Наприклад, з ізолону, каучуку K-FLEX, ЕВА чи спіненого пінополіетилену. Вони гарно знижують рівень шуму, додаючи необхідний комфорт!

Спінений поліуретан. Поширений шумоізоляційний матеріал, який має ще одну назву – звукоізоляційний поролон – та чудово справляється з абсолютною герметизацією приміщення. Ві ідеальний для звукозаписуючих студій. Його основні плюси: 95% поглинання шуму, екологічність та безпечність, простота у монтажі та доступна вартість.

Спінений пінополіетилен. Довговічний та чудовий в якості упаковки, шумо-, гідро- та теплоізоляції, й до того ж легкий у поєднанні з різним будівельним матеріалом. До його основних переваг відносяться міцність, маловідходність, легкість монтажу і високий рівень зчеплення з іншими поверхнями.

Етиленвінілацетат, або EVA – універсальний та екологічно чистий полімер, затребуваний в багатьох сферах виробництва та будівництві. Крім цього, він легкий, міцний, довговічний, стійкий до деформацій і не проводить струм. Чудово впорається із шумоізоляцією, задачами теплоізоляції та амортизації від ударів. До речі, поширені спортивні килимки та каремати виготовлені саме із EVA.

Спінений каучук. Може слугувати матеріалом додаткової шумоізоляції. Серед його головних переваг: низька горючість, екологічність, еластичність та простота використання.

Ізолон. Відмінний шумо- та теплоізоляційний матеріал, незамінний для ремонтних робіт, шумоізоляції в автомобілі, ущільнення вікон та дверей. Він вологонепроникний, витримує температурний діапазон від -60 до +125 градусів, легкий та тонкий, що не зменшує простір приміщення та не обтяжує утеплювальні конструкції.

В магазині PPE GROUP можна купити велику кількість сучасних шумоізоляційних матеріалів. Правильний вибір залежить від унікальних умов та задач. У нас ви точно зможете розжитися по-справжньому якісними матеріалами для шумоізоляції, які зроблять вашу оселю чи автомобіль максимально комфортними та затишними! Для того, щоб, повертаючись додому після важкого робочого дня або їдучи у справах, ви могли відпочивати в тиші, насолоджуватись спокоєм та не відчувати дратівливих звуків!

Питання про категорію Шумоізоляція
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback