EVA/ЕВА тиснена

EVA/ЕВА тиснена

Тиснений етиленвінілацетат – один з найпопулярніших типів полімеру. Численні позитивні властивості цього матеріалу обумовлюють його застосування у різних сферах промисловості. Це однаково чудовий матеріал для масового виробництва, декору інтер’єру та виготовлення прикрас ручної роботи, але найчастіше його обирають для виробництва взуття. А вигідніше за все купити тиснений EVA буде в спеціалізованому магазині PPE GROUP!

Де застосовується тиснена EVA/ЕВА

Маленькі майстерні та великі цехи часто використовують тиснений етиленвінілацетат для виробництва взуття, зокрема для виготовлення підошви та внутрішніх елементів. Устілки з такого матеріалу не ковзають у взутті та забезпечують високий комфорт.

Тиснена EVA – ідеальний матеріал для підошви, оскільки він чудово взаємодіє з будь-якою поверхнею. Така підошва зручна та прекрасно амортизує, що знижує втомлюваність ніг навіть після тривалої ходьби або інтенсивних спортивних навантажень. А різноманіття відтінків і виду тиснення розширює дизайнерські рішення для створення оригінальних моделей взуття для будь-яких випадків і призначення. Тиснена EVA затребувана у виробництві одноразового взуття, яке являється обов’язковою деталлю у масажних та косметологічних салонах, СПА та басейнах.

Також тиснена ЕВА часто використовується для виробництва килимків для авто з тисненням у формі ромбів або сот. Невеликі комірки затримують бруд, пил та вологу всередині, перешкоджаючи їх поширенню в салоні. Завдяки тисненню автокилимок не потребує особливого догляду, у разі необхідності його можна просто струснути та промити водою.

Яку форму тиснення вибрати

Вирішив купити тиснену EVA для виробництва взуття, пам’ятайте, що серед основних форм найчастіше використовують ромб та соти, адже вони є найуніверсальнішими. Обидва варіанти однаково функціональні, добре затримують забруднення та легко очищаються. Вибір залежить лише від уподобань та естетичного смаку.

Тиснена EVA для виробництва взуття з магазину PPE GROUP може мати й інший вигляд. Наприклад, існує форма маленьких кружечків.

В будь-якому разі переваг у тисненої ЕВА по-справжньому багато:

 

·       температурна стійкість – структура залишається незмінною від -65 до +85 °С;

·       легкість – матеріал важить вчетверо менше, ніж ПВХ;

·       пластичність та еластичність – відновлення форми після фізичного впливу та відмінне прилягання до поверхонь;

·       водонепроникність, стійкість до хімії – не псується під дією вологи й їдких речовин;

·       екологічність – підходить для переробки і вторинного використання;

·       амортизація – пом’якшення ударних навантажень;

·       гігієнічність – не сприяє розмноженню бактерій.

 

Магазин PPE GROUP – це місце, де купити тиснений етиленвінілацетат для виробництва взуття буде зручніше за все. Ми гарантуємо якість наших матеріалів, високими показниками зносостійкості, легкою вагою та простотою використання, довговічністю та екологічністю.

Питання про категорію EVA/ЕВА тиснена

У цій категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback