EVA/ЕВА самоклеюча

Матеріал ЕВА 2 мм самоклейка (ширина 1.5 м)
143.00 грн.
Матеріал ЕВА 2 мм самоклейка (ширина 1м)
143.00 грн.
Матеріал ЕВА 3 мм самоклеюча
185.00 грн.
Матеріал ЕВА 3 мм самоклеючий (папір)
165.00 грн.
Матеріал ЕВА 4 мм самоклейка
210.00 грн.
Матеріал ЕВА 5 мм самоклейка
235.00 грн.
EVA/ЕВА самоклеюча

EVA, або ЕВА – так скорочено називають полімер етиленвінілацетат. Він також має й інші назви: фоаміран, фоам, мікропора, пориста або спінена гума. На дотик він схожий на оксамит. Для зручності стали випускати й самоклеючу EVA – найчастіше цей матеріал має форму рулону, у якого одна сторона має клейове покриття, захищене плівкою або паперовим шаром, а вигідніше за все купити його буде в спеціалізованому магазині PPE GROUP.

Як й інші різновиди, етиленвінілацетат з клейовим шаром легкий, завдяки чому не тоне на воді. Він полегшує процес виробництва, а головне – позбавляє потреби застосовувати їдкі гумові клеї з різким запахом.

Застосування самоклеючого EVA

EVA самоклеюча – це дуже еластичний та пластичний матеріал, який має дуже широке застосування, й купити його буде вірним рішенням. EVA стійка до вологи та хімічних сумішей, а її стерильність на гіпоалергенність дозволяє використовувати матеріал не тільки в пошитті взуття, алей і в медицині. Матеріал застосовується також в машинобудуванні, деревообробній, паперовій та пакувальній промисловості.

Маючи чудову тепло- та шумоізоляцію, EVA/ЕВА самоклеюча поширена в будівництві для проклеювання підлоги, стін та стелі. З нього виробляють підкладки під ламінат. Простота монтажу дозволяє зробити якісне покриття в будь-якому приміщенні. ЕВА надійно приклеюється до підлоги, організовуючи безпечну зону для ігор. Купити самоклеючу EVA можна і для прокладання дна човнів, що захищає плавучий засіб від бруду та пошкоджень, а завдяки клейовому шару покриття не ковзає. Не обійшов ЕВА і сферу творчості: зокрема він поширено використовується для скрапбукінгу.

Особливості та переваги самоклеючої EVA

Етиленвінілацетат з клейовим шаром має багато важливих переваг, що виділяють його серед інших матеріалів:

 

·       Зручність експлуатації. Щоб почати працювати з цим матеріалом, потрібно просто зняти паперовий захист або плівку з задньої частини ЕВА. Полімер міцний, але дуже просто ріжеться та приймає потрібний розмір та форму.

·       Амортизація та відсутність ковзання. Особливо актуально для водних видів спорту, адже ви можете проклеїти дно човна та впевнено стояти у ньому.

·       Повна герметизація і водонепроникність. Ця характеристика чудова для пакування.

·       Гарна адгезія. EVA самоклеюча щільно прилягає до будь-якої поверхні, прилипає до воску, паперу та водного покриття.

·       Високі теплоізоляційні властивості. Матеріал зберігає надані властивості при температурі від - 65 до +85 градусів.

 

Унікальні технічні властивості самоклеючої ЕВА зробити цей матеріал універсальним та незамінним у виробництві багатьох предметів широкого спектра вжитку й дали йому можливість використовуватися у всіх галузях промисловості.

Залишилося лише придбати етиленвінілацетат з клейовим шаром на сайті магазину PPE GROUP. Для вас завжди в наявності широкий вибір самоклеючої ЕВА  у рулонах високої якості!

Питання про категорію EVA/ЕВА самоклеюча
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback