Звукоізоляція K-FLEX і K-FONIK

Звукоізоляція K-FLEX та K-FONIK – ефективні матеріали, які застосовуються для усунення шумів. Виробляються вони на основі спіненого каучуку, який має оптимальні параметри, щоб усувати звукові подразники ззовні. І все це результати роботи еластомірних матеріалів – вони демонструють високі результати звукопоглинання навіть за мінімальних товщин! А вигідніше за все купити звукоізоляцію K-FONIK і K-FLEX можна в магазині PPE Group.

Сфера застосування звукоізоляції

Звукоізоляція K-FONIK може використовуватися для облаштування найрізноманітніших приміщень: серверних кімнат, акустичних кабінетів, «тихих» кімнат, студій звукозапису, приміщень для переговорів та акустичного простору конденсаторних мікрофонів. Матеріали для звукоізоляції мають гарний звукопоглинаючий ефект, а значить з їх допомогою вдасться позбутися і сторонніх звуків, і неприємного «відлуння».

Широка популярність звукоізоляції K-FLEX багато в чому пояснюється особливостями будівництва нових будинків. У стародавніх будівлях товщина стін часом досягала кількох метрів, і використовувався для цього натуральний камінь, та й сталінські квартири мають товсті стіни, тоді як із «хрущовських» часів, коли почали активно економити на матеріалах, співжиття з сусідами значно ускладнилося. Тут і прийдуть на допомогу сучасні ізоляційні матеріали від PPE Group! Звукоізоляція K-FONIK і K-FLEX вирішать проблему, а тому придбати їх буде дійсно вигідно!

Шум умовно можна поділити на три основні категорії:

 

·       повітряний – звуки, які проникають у будинок повітрям: гавкіт собак, плач дитини та інше;

·       ударний – дриль та інші ремонтні роботи сусідів;

·       структурний – кондиціонери, насоси та інший шум, який виникає через роботу пристроїв.

 

Розібравшись із основними джерелами шуму та їх видами, буде набагато простіше підібрати й купити найкращий варіант звукоізоляції.

Особливості звукоізоляції K-FLEX та K-FONIK

Крім усунення шуму, виконання робіт із звукоізоляцію K-FLEX відрізняється багатьма позитивними характеристиками:

 

·       комфортність проживання в квартирі – мешканцям більше не доведеться терпіти сторонні звуки, які створюють сусіди;

·       додаткове вирівнювання стін та покращення інтер’єру;

·       можливість пошуміти, не створюючи незручності сусідам;

·       додаткові теплоізоляційні характеристики.

 

Вирішив придбати таку звукоізоляцію в магазині PPE Group, слід пам’ятати, що ці матеріали встановлюють усередині приміщення, через що може трохи зменшитися корисна площа. В будь-якому разі звукоізоляція K-FLEX дає усі необхідні переваги, з нею можна працювати і в спеку, і в холод (матеріал витримує температуру від -200 до +175 ⁰С). Її можна використовувати у житлових та технічних приміщеннях, вона не вбирає вологу, гнучка та еластична, а додатково ще й має гарні теплоізоляційні властивості.

Спінений синтетичний каучук K-FLEX та звукоізоляція K-FONIK – це результати грамотного використання інноваційних матеріалів. Отриману ізоляцію можна використовувати у всіх сегментах будівництва. Особливо в тих випадках, де необхідно виконувати державні норми за показниками теплоізоляції, шумоізоляції та пожежної безпеки. Ці матеріали активно застосовуються фахівцями у теплоенергетиці, холодозабезпеченні та водопостачанні.

Звукоізоляція K-FLEX і K-FONIK від PPE Group – це листовий спінений каучук, який виробляється з різними характеристиками за товщиною й додатковими компонентами (наприклад, з цупкою основою). Часто на її поверхню наносять захисне покриття, залежно від основного завдання.

Чому варто придбати K-FONIK? Основна перевага цього матеріалу – високі експлуатаційні властивості при незначній товщині. Рельєфна поверхня та багатошарова структура забезпечує відмінне поглинання звуку, шуму та реверберації. А це означає, що ви зможете виконати поставлене завдання теплоізоляції, при цьому не жертвуючи вільним простором приміщення!

Такі характеристики обумовлені оптимальним складом, що містить каучук, спінений поліуретан та меламінову гуму. Незважаючи на високу функціональність матеріалів всі ці компоненти не становлять небезпеки для здоров’я, тобто не виділяють токсичних речовин. Матеріал продається в рулонах й може мати різну колірну гаму. Та й працювати з ним буде зручно: він легко транспортується та ріжеться. Тож обирайте якісні матеріали та отримуйте якісний ефект!

Питання про категорію Звукоізоляція K-FLEX і K-FONIK

У цій категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback