Теплоізоляційні чохли K-FLEX

Теплоізоляційний чохол K-FLEX JACKET
0.00 грн.
Теплоізоляційні чохли K-FLEX

Теплоізоляційні чохли K-FLEX – ідеальне рішення питання з утеплення! На сьогоднішній день вимоги до дотримання стандартів енергоефективності під час проведення монтажних робіт на будівництві значно посилилися, як і вимоги до виконання правил безпеки, тому якісна та надійна теплоізоляція трубопроводів – це більш ніж актуальне питання. Для цього відомий бренд розробив новинку, спеціальний теплоізоляційний чохол K-FLEXкупити його можна в магазині PPE Group.

Такі теплоізоляційні чохли являють собою багатофункціональні швидкознімні елементи з теплоізоляційного матеріалу та ергономічної фурнітури, що забезпечує оперативний та зручний доступу до ізольованого обладнання, яке потрібно регулярно оглядати.

Призначення та сфери використання теплоізоляційних чохлів K-Flex

Придбати теплоізоляційні чохли цього типу дійсно вигідно. Їх можна використовувати на трубопроводах та різному обладнанні, арматурі, фільтрах, в теплообмінниках та повітропроводах. Також їх активно застосовують на об’єктах енергетичної, хімічної, нафтопереробної галузей промисловості, в сферах газо- та нафтотранспортування, а також у суднобудуванні.

Теплоізоляційні чохли K-Flex виробляють з матеріалів з підвищеними теплоізоляційними властивостями. Зовні такий чохол додатково покриває технічна тканина, яка просочена силіконовим розчином – це надає виробу стійкості перед ультрафіолетовим випромінюванням, перепадом температур та дією хімічних засобів. Також виріб оснащений спеціальною кріпильною фурнітурою.

Також чохол теплоізоляційний K-Flex може вироблятися за індивідуальним замовленням – з урахуванням особливостей системи трубопроводів та іншого обладнання на об’єкті (перед виготовленням чохла треба заміряти обладнання та елементи кріплення). Виготовлений за точними розмірами, у майбутньому він забезпечить щільність та герметичність ізоляції й захист конструкції від вологи.

Загалом зовнішнє покриття відповідно до особливостей використання чохла складається зі склотканини з шаром силікону, кремнеземної тканини або склотканини з додаванням ПВХ. Такі типи тканин добре захищають внутрішні ізоляційні елементи від вологи та не допускають потрапляння пилу.

Купити теплоізоляційні чохли K-FLEX можна різного типу виконання:

 

·       для внутрішнього використання (у приміщеннях);

·       для застосування на повітрі;

·       з нагрівальним кабелем;

·       для застосування при +900 градусів;

·       типу Г1 (низькогорючий) та НГ (негорючий).

 

Я якості наповнювача шару теплоізоляції може бути спінений каучук, вата з базальту та кремнеземне волокно.

Інтернет-магазин PPE Group рекомендує придбати чохли теплоізоляційні K-FLEX через ряд істотних переваг:

 

·       зниження теплових втрат, що підвищує енергоефективність;

·       підтримка температурного режиму трубопроводів та обладнання;

·       захист ізоляції  від термоударів і негативних зовнішніх впливів та атмосферних факторів;

·       спрощення доступу до будь-яких важкодоступних ділянок труб, обладнання або арматури;

·       мінімізація вібраційних коливань, зниження рівня промислових шумів;

·       технічна безпека персоналу під час виконання робіт.

 

Купити вже готові універсальні чохли теплоізоляційні K-Flex вигідніше за все можна в інтернет-магазині PPE Group. Ми пропонуємо оригінальну продукцію відомого бренду за вигідною ціною та в найбільшому асортименті!
Питання про категорію Чохли K-FLEX JACKET
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback