Теплоізоляція K-FLEX

Теплоізоляція K-Flex з магазину PPE Group недаремно має такий попит, й купити її буде правильним рішенням! Вона відрізняється екологічністю та легкою установкою, може відновлювати форму після різних видів деформації, а завдяки по-справжньому великому асортименту відзначається легким підбором необхідного матеріалу для конкретної нагоди.

Під час виробництва теплоізоляційних матеріалів найчастіше застосовують спінений каучук. Такий вибір обумовлений тим, що він має гарні експлуатаційні та теплофізичні якості. Для покращення властивостей синтетичний каучук змішують з певними добавками, а потім цей матеріал піддають вулканізації та спінюванню.

Особливості використання теплоізоляції K-Flex

Даний вид теплоізоляції застосовується у багатьох сферах: в транспортній, будівельній та нафтохімічній промисловості. Завдяки використанню інноваційних технологій вона користується популярністю в усьому світі – для будівництва систем опалення, гарячого та холодного водопостачання. Спінений каучук K-Flex використовують при прокладанні надземних та підземних трубопроводів.

Якою буває теплоізоляція K-Flex

Широка сфера застосування потребує певної класифікації. Так, купити теплоізоляцію K-Flex можна двох груп – у вигляді листового (рулонного) та трубного матеріалу. Рулонний каучук у свою чергу ділиться ще на два види – які фіксуються клеєм та самоклеючі.

Така класифікація є дуже важливою при монтажі – особливості кріплення залежать, наприклад, від типу труб та особливостей їх встановлення.

Використовувати таку теплоізоляцію можна як на нових трубах, так і на відновлених.

З теплоізоляцією K-Flex нічого не страшно, адже переваг у неї по-справжньому багато. До основних плюсів можна віднести такі:

 

·       низька теплопровідність та проникність;

·       легкість монтажу;

·       широкий діапазон робочих температур;

·       довговічність;

·       пожежна безпека;

·       екологічність.

 

Висока пористість зумовлює низьку теплопровідність. Завдяки таким особливостям виробництва матеріал не накопичує вологу, а, отже, гарантує високі показники збереження тепла.

Теплоізоляція K-Flex значно спрощує монтажні операції, час їх проведення та вартість. Оскільки матеріал гнучкий, то його можна застосовувати навіть у важкодоступних місцях.

На теплоізоляцію не впливають ні низькі, ні високі температури. Вона без проблем може прослужити протягом тривалого часу: середній показник становить щонайменше 25 років. Якщо матеріал вже виконав свою функцію, й об’єкт розбирається, то зовсім не обов’язково піддавати утилізації й сам утеплювач. Його можна використовувати для повторного монтажу в іншому місці!

Теплоізоляція цього виду дуже гнучка, тому купити її буде дійсно правильним рішенням: її можна легко монтувати навіть у важкодоступних місцях. При цьому вона не потребує додаткових покриттів. Високий рівень герметичності, які гарантуються після терморегуляції, дозволяє запобігти втраті енергії.

Спінений каучук K-Flex для теплоізоляції не виділяє токсичних речовин, а ще не піддається загорянню, не піддається негативному впливу корозії, а отже – на його поверхні не утворюється пліснява та грибок.

В інтернет-магазині PPE Group ви зможете придбати теплоізоляцію K-Flex будь-якого виду з відповідними сертифікатами якості. Ця термоізоляція представлена у нас у найбільшій кількості, а це означає, що ви легко зможете підібрати оптимальний варіант і для свого житла, і для використання у промислових масштабах. Вона є оптимальним рішенням з погляду якості, довговічності, економії та безпеки!

Питання про категорію Теплоізоляція K-FLEX

У цій категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback