Підвіси K-FLEX з термохомутом

Підвіс з термохомутом K-FLEX – ідеальне рішення для монтажу та утеплення трубопровідних систем!

Теплові хомути (підвіси та муфти) призначені для усунення «містків холоду» або тепловтрат там, де проходять місця кріплень трубопроводу. З часом відбувається так, що масивна вага труби продавлює шар теплоізоляції, що призводить до неприємностей у вигляді виникнення вразливих місць в системах ізоляції. В результаті накопичується конденсат та намерзає крижана кірка при низьких температурах ізольованого носія, а також відбуваються великі тепловтрати носія з високою температурою.

Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні монтажні підвіси K-Flex з термохомутами, виготовлені із матеріалів, однорідних з ізоляційним утепленням трубопровідних систем. Купити їх можна в магазині PPE Group й отримати гарне рішення ситуації!

Особливості використання підвісів K-Flex

Підвіси з термохомутами K-FLEX створені для запобігання появі конденсату та мінімізації тепловтрат в місцях кріплення. Вони застосовуються в точках кріплення ізоляції та рівномірно розподіляють вагу по всій поверхні конструкції. Ці підвіси також використовують, щоб не допустити ризику виникнення термомістків в охолоджувальних та кондиціонувальних системах, адже завдяки ним зовнішнього пошкодження ізоляції не відбувається.

Підвіси K-Flex часто встановлюють на системи трубопроводів, де використовується ізоляція K-Flex для труб. Вони значно спрощують монтаж конструкції, при цьому забезпечуючи необхідну надійність фіксації трубопроводу.

Завдяки особливій конструкції підвіс з термохомутом K-Flex ідеально підходить для підвішування трубопроводу до будівельних елементів з гарантією якісного теплоізоляційного покриття поверхні труб для підвищення енергоефективності та повної герметизації трубопроводу від вологи.

Центральну частину підвісу складають два профільованих напівциліндра з пінополістиролу, спіненого поліуретану та бокові секції із теплоізоляції від K-Flex. Ззовні підвіс може мати різні покриття, виконані з матеріалів Color uv, Al clad та ПВХ, а також додаткове оснащення коміром-самоклейкою для кращої герметизації. Але найефективніший варіант тут – напівциліндри термохомута зі спіненого каучуку.

Основні переваги матеріалу

Найякісніші підвіси з термохомутами K-Flex виробляють зі спіненого  пінополіуретану посиленої щільності, а бічні деталі мають покриття еластомірним каучуком та паронепроникну оболонку.

Переваг, через які варто купити  підвіси з термохомутами, по-справжньому багато:

 

·       зниження тепловтрат в місцях кріплення;

·       надійність та міцність фіксації ізоляції без її пошкодження;

·       точна відповідність розмірів;

·       якість та зносостійкість матеріалів хомута;

·       збереження повної герметизації ізоляційного шару;

·       спрощення процесу монтажу.

 

Підвіс K-Flex виготовляють з матеріалів, які відповідають усім сучасним вимогам безпеки. Спінений каучук, поліуретанові вставки, термоматеріали та металеві елементи для додаткової міцності забезпечують справжню довговічність трубопроводів!

Такий підвіс для теплоізоляції дозволяє надійно фіксувати трубопровід з ізоляційним шаром. Його завдання полягає у знятті фізичного навантаження із системи теплоізоляції під час фіксації та продовженні терміну експлуатації систем опалення та охолодження. Підвіси можна придбати як з термохомутами, так і окремо.

Інтернет-магазин PPE Group пропонує якісні підвіси з термохомутами від виробника! У нас представлені кращі варіанти підвісів для укріплення теплоізоляції труб з детальним описом характеристик!

Питання про категорію Підвіси K-FLEX

У цій категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback