Стрічки K-FLEX

При проведенні ремонтних, будівельних та будь-яких інших монтажних робіт варто купити монтажну стрічку K-Flex.

У будь-якому приміщенні є система трубопроводів, яка потребує теплоізоляції для підвищення енергоефективності та утеплення. Монтажна стрічка K-Flex з магазину PPE Group допоможе якісно проклеїти теплоізоляційні шви та не допустити тепловтрат.

Використання монтажних стрічок

Монтажні стрічки K-Flex активно застосовуються у різних монтажних роботах, й придбати їх буде дійсно вигідно. Їх унікальні властивості дозволяють використовувати цей матеріал в умовах підвищеної вологості, при кріпленні кондиціонувальних та вентиляційних систем кабелів і проводів, монтажі повітроводів, при теплоізоляції опалювальних систем, трубопроводів та інших комунікацій. Але основний напрямок роботи зі стрічкою – це саме теплоізоляція систем трубопроводів.

Її призначення – покриття ізольованих трубопроводів, їх захист від УФ променів та зовнішніх впливів. Компактність рулону дозволяє проводити монтаж у важкодоступних ділянках. А завдяки тому, що існує великий вибір кольорів стрічки, можна зручно маркувати трубопроводи.

Виготовляються монтажні стрічки K-Flex із каучуку «пінка» й мають товщину 3 мм. Одна із сторін має шар з клейовим покриттям, який має високі адгезійні властивості. Для цього матеріалу характерний низький рівень теплопровідності, чудова механічна міцність, хімічна та біологічна стійкість. При цьому монтажна стрічка довговічна та зберігає стабільність при використанні в широкому температурному діапазоні. Ще одна важлива особливість – вогнестійкість за рахунок каучуку.

Купити стрічки K-FLEX дійсно вигідно: вони чудово підходять для робіт з монтажу холодильних систем, що пов’язано зі здатністю абсолютної герметизації шва в ізоляційній конструкції, а також властивостями запобігання накопичення конденсату та корозійних процесів трубопроводів.

Витрати стрічки для ізоляції можна розрахувати за принципом: довжина метражу трубопроводу плюс додаткові 10%. При цьому на певних об’єктах можливі різні умови використання монтажної стрічки, коли витрати матеріалів можуть становити до 30% від довжини трубопроводу – наприклад, при створенні бандажів або додаткового намотування, тому краще придбати її з невеличким запасом.

Особливості монтажних стрічок K-Flex

З монтажною стрічкою K-Flex можна отримати надійність та міцність укріплення ізоляційних швів. Вона довгі роки не псується від агресивного зовнішнього впливу та зберігає високий рівень характеристик якості при тривалій експлуатації.

Клейова речовина, нанесена на один бік стрічки, забезпечує ідеальне зчеплення з різними поверхнями, оскільки має високі адгезійні властивості. Такі монтажні стрічки здатні витримувати екстремальні температурні режими та зміну клімату. Температурний діапазон становить від -40 до +115 градусів.

Монтажна стрічка K-Flex стане незамінною! А вигідніше за все купити її буде в інтернет-магазині PPE Group. Ми пропонуємо максимально широкий вибір цього матеріалу з докладним описом усіх характеристик. 

Питання про категорію Стрічки K-FLEX

У цій категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback