Клей K-FLEX

Клей K-FLEX K414
В наявності
630.00 грн.

Монтаж будь-якого типу ізоляції має проводитися спеціальним з’єднанням за допомогою клею, що забезпечує надійність проведених робіт. Наприклад, встановлювати теплоізоляцію без клею неприпустимо, оскільки це порушення технології монтажних робіт, й краще за все для виконання цієї задачі підійде клей K-FLEX, придбати який можна в спеціалізованому магазині PPE Group.

Це марка однокомпонентного контактного клею, головним компонентом якого є поліхлоропреновий каучук. Він якісно склеює синтетичний спінений каучук K-FLEX та ізоляційні матеріали на його основі, а також матеріали на основі пінополіетилену.

Призначення клею K-FLEX

Клеючі речовини цієї марки часто використовують для проведення ізоляції систем кондиціювання та опалення, а також вентиляції, водопостачання і водовідведення. K-FLEX клей підходить для кріплення ізоляції до поверхонь різного типу, а також застосовується у будівництві для фіксування деталей конструкцій.

Купити клей K-FLEX буде вигідно з цілого ряду причин:

 

·       зручність та легкість процесу з’єднання поверхонь;

·       відмінна адгезія до будь-яких поверхонь й надійна фіксація з різними матеріалами;

·       стійкість до УФ-випромінювання;

·       витримування агресивної дії зовнішнього середовища, атмосферних опадів й інших явищ;

·       збереження початкових властивостей при екстремальних температурах (робоча температура становить від -40 до +105 °С);

·       довговічність терміну експлуатації, стійкість до «старіння»;

·       надання ізоляційним поверхням кращих властивостей якості та покращення їх початкових технічних характеристик.

 

Що необхідно знати перед тим, як придбати й використовувати клей K-FLEX:

 

·       під час ізоляційних робіт з холодними поверхнями клей потрібно наносити строго на ізолюючу поверхню та поверхню виробів, які підлягають теплоізоляції;

·       при проведенні робіт в умовах високої вологості враховуйте, що поверхня має бути максимально сухою, інакше це вплине на міцність і надійність шва;

·       на тривалість склеювання та в’язкість впливатиме температура, за якої використовується K-FLEX клей;

·       важливо не допускати температуру нижчу, ніж точка роси;

·       обов’язково прочитайте інструкцію по застосуванню.

 

Починаючи працювати, добре перемішайте клей. Місця, з якими проводитиметься робота, варто насухо витерти, очистити та знежирити. На кожну поверхню, яку потрібно з’єднати, наносити клей потрібно тонким та рівним шаром, а безпосередньо перед склеюванням елементів клей K-FLEX варто залишити на 35 хвилин і потім щільно з’єднати поверхні. Не слід використовувати його при роботі на сонці. Також пам’ятайте, що термін висихання клею становить від 5 до 10 хвилин, тоді як повністю він висихає лише за 36 годин. Це доволі токсична речовина, тому, щоб захиститися, слід використовувати рукавички, респіратор та окуляри.

Купити K-FLEX клей можна в інтернет-магазині PPE Group. Він пройшов сертифікацію на якість та дотримання усіх тонкощів пакування та зберігання.
Питання про категорію Клей K-FLEX
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback