Ізоляція для труб K-FLEX

Теплоізоляція труб виконує важливу задачу, не просто усуваючи втрати тепла та захищаючи трубопроводи від зовнішніх впливів, але й знижуючи енерговитрати. Це дуже важливо сьогодні, оскільки вартість на енергоносії впливає не тільки на сімейний бюджет, але й на велике підприємство. Краще за все це питання вирішує ізоляція для труб K-Flex, купити яку можна в магазині PPE Group.

Зазвичай тепловтрати залежать від матеріалу самого трубопроводу. Найвищий рівень втрат виникає при експлуатації мідної системи трубопроводу. При використанні сталевих або пластикових тепловтрати збільшуються через значне зниження температур.

Технічна ізоляція вироблена зі спіненого каучуку та створена для утеплення різних поверхонь з позитивною і негативною температурою. Придбати ізоляцію на труби K-Flex – це краще рішення для утримання тепла! Великий асортимент цієї продукції дає можливість застосовувати її майже в усіх типах трубопровідних систем.

Особливості матеріалу

Ізоляція для труб K-FLEX з каучуку є сучасним та дійсно ефективним матеріалом, який має рекордно високі теплофізичні та експлуатаційні технічні характеристики. Навіть за малої товщини та легкої ваги ізоляція для труб K-Flex має низький рівень паропроникності та тепловтрат, а також успішно конкурує з найбільш інноваційними рішеннями за своєю надійністю. При цьому з такою ізоляцією для труб можна бути впевненим в довговічності, екологічності та вогнестійкі.

Основний компонент утеплювача K-Flex – це спінений каучук, поєднаний з пластифікаторами. За рахунок цього виходить матеріал, легкий за вагою з високими показниками ізоляції, стійкий до механічних впливів, УФ променів та агресивних хімічних речовин.

Ізоляція для трубних систем існує у вигляді порожнистих трубок довжиною 2 м та  діаметром 12–114 мм, що дозволяє утеплювати різні труби. Матеріал має товщину стінок 6–32 мм, що впливає рівень ізоляції.

Купити та використовувати ізоляцію для труб K-FLEX можна для досягнення багатьох цілей:

 

·       утеплення систем водопостачання;

·       підвищення ефективності опалювальних систем;

·       покращення ізоляційних властивостей труб каналізації;

·       усунення зайвої вологи та конденсату;

·       надання трубопроводу хімічно-біологічної стійкості;

·       звуко- та шумоізоляція;

·       захист труб від комах та гризунів;

·       мінімізація появи корозій.

 

Збереження тепла досягається монтажем термоізоляційного матеріалу K-Flex на зовнішні поверхні трубопроводу. Встановлення проводиться на магістралях під та над землею, а також всередині будинку.

Переваги через які варто купити ізоляцію для труб K-FLEX

Основа утеплювача з бутадієнітрилакрилового каучуку майже не втратить свої початкові якості при екстремальних температурах навіть через 25 років. Абсолютна герметичність і паронепроникність дає результат відсутності втрат тепла в системі трубопроводу та дозволяє знизити енерговитрати практично на 40%. При цьому вартість теплоізоляції K-Flex доступна для будь-якого покупця, що є вигідною інвестицією у покращення трубопровідної системи у приміщенні.

Ізоляція для труб K-Flex забезпечить швидкість та простоту монтажу й буде ефективно працювати при широкому діапазоні температур. На трубках вже є шов з нанесеним клеєм, що звільняє від використання додаткового обладнання та заощаджує час та гроші на монтажні роботи. Універсальність утеплювача дає можливість його використання для усіх типів трубопроводів (опалення, кондиціювання, нафтохімічні об’єкти тощо).

Ізоляцію K-Flex відрізняє легка вага, вологонепроникність, нетоксичність, пружність та відновлення після деформацій (можна застосовувати навіть при складних вигинах системи), довговічність, енергоефективність (майже 80%) та гарна шумо- та віброізоляція.

Вирішив придбати ізоляцію для труб K-Flex в інтернет-магазині PPE Group, ви зможете надійно утеплити трубопровідну систему та подовжити термін її експлуатації!

Питання про категорію Ізоляція для труб K-FLEX

У цій категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback