Аксесуари K-FLEX

Аксесуари K-Flex – найнадійніші та найзручніші! Енергоефективність та безпечність використання – важлива умова для проведення монтажних робіт та вимога до будь-якого будівельного обладнання та складу матеріалів.

Такі аксесуари зарекомендували себе як інноваційні продукти, виготовлені з дійсно якісних матеріалів, які відповідають усім стандартам безпеки та довговічності, а купити їх можна в спеціалізованому магазині PPE Group.

Безпека виступає головним пріоритетом K-FLEX, завдяки чому компанія вже багато років поспіль є провідним брендом серед виробників аксесуарів та матеріалів для ізоляції.  Вони відрізняються кращими показниками низької теплопровідності, високим коефіцієнтом паро- та вологонепроникності, чудовими адгезійними якостями та широким діапазоном температур при роботі, стійкі до УФ променів та зовнішніх впливів. Це дає можливість ефективно використовувати енергоресурси та запобігати тепловтратам, що особливо важливо для великих промислових об’єктів. 

Усі необхідні аксесуар K-FLEX!

Придбати аксесуари K-Flex – означає отримати зручність в роботі та ефективність застосування!

 

·       Клей – дозволяє монтувати ізоляцію при широкому температурному діапазоні, має посилені клеючі властивості та призначений для герметичного та максимально надійного з’єднання швів теплоізоляції.

·       Монтажні самоклеючі теплоізоляційні стрічки K-Flex – посилюють теплоізоляційні можливості конструкцій, використовуються для міцної герметизації ізоляційних швів та конструкцій, а також створюють додатковий термічний опір на стиках теплоізоляції.

·       Підвіси для теплоізоляції K-Flex – запобігають деформуванню та псуванню теплоізоляції на кріпленнях трубопроводу на опорах і хомутах.

·       Монтажні кути і трійники – надійно захищають попередньо ізольовані трубопроводи різних діаметрів.

 

Також аксесуари K-Flex представлені рядом різних кріплень та інструментів: дозатори, монтажні шила тощо. Крім цього, продукція K-Flex має якісні товари для тепло- і звукоізоляції, фіксації труб, а також чохли для ізоляційних частин трубопроводів.

Серед переваги матеріалів та продукції K-Flex – негорючість, відсутність виділення канцерогенів і токсичних речовин, вологонепроникність, запобігання утворенню і накопиченню конденсату, низька електропровідність та запобігання накопиченню пилу. До того ж аксесуари K-Flex здатні служити як нові до 50 років без втрати початкових якостей, навіть при експлуатації в суворих температурних режимах, при впливі УФ променів та агресивних хімічних речовин. Тож обирайте якісні матеріали та отримуйте якісний результат!

В магазині PPE Group купити аксесуари K-Flex для монтажу можна за кілька хвилин – зручно та з гарантією швидкої доставки! 

Питання про категорію Аксесуари K-FLEX

У цій категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback