K-FLEX – теплоізоляція і взукоізоляція

Клей K-FLEX K414
В наявності
630.00 грн.
Рулон K-FLEX ST AD ALU 16x1000-12
1 080.00 грн.
Рулон K-FLEX ST AD ALU 19x1000-10
1 038.00 грн.
Рулон K-FLEX ST AD ALU 25x1000-08
1 350.00 грн.
Рулон K-FLEX ST AD ALU 32x1000-06
1 550.00 грн.
Рулон K-FLEX ST AD ALU 40x1000-04
1 850.00 грн.
Рулон K-FLEX ST AD ALU 50x1000-04
1 925.00 грн.
Самоклеюча теплоізоляція з фольгою K-FLEX ST AD ALU 6мм
701.66 грн.
Самоклеюча теплоізоляція з фольгою K-FLEX ST AD ALU 13мм
868.00 грн.
Теплоізоляційний чохол K-FLEX JACKET
0.00 грн.
Теплоізоляція труб K-FLEX EC-H ROLLS
0.00 грн.
K-FLEX – теплоізоляція і взукоізоляція

Спінений каучук K-Flex – це найбільш універсальний та широко використовуваний матеріал у сегменті водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування, холодозабезпечення та нафтохімії. Він популярний у багатьох країнах, адже зарекомендував себе як якісний, економічний та універсальний матеріал, що здатен витримувати широкий діапазон температур та не втрачає своїх властивостей у процесі довготривалої експлуатації, а купити його можна в магазині PPE GROUP.

Теплоізоляція K-Flex дозволяє зменшувати теплопередачу між двома об’єктами. Використання даного продукту дозволяє заощаджувати кошти на основних будівельних матеріалах, дає зменшення маси стін та витрат на працю, транспортування і паливо, яке використовують для опалення будівель.

Спінений каучук K-Flex для теплоізоляції має ряд істотних переваг, що й виділяє його на тлі інших матеріалів:

 

·       висока якість звукоізоляції;

·       витримує високі температури (від -200 до +180°С);

·       універсальний й охоплює широку сферу використання;

·       зберігає свої фізико-хімічні властивості у процесі довготривалого використання;

·       має антикорозійні властивості;

·       практичний та економічний.

 

Придбати теплоізоляцію K-Flex виявиться вірним рішенням. Це екологічно чистий продукт, який не виділяє токсичних речовин при використанні у дозволеному діапазоні температури. Його відрізняє особлива ефективність, що забезпечена низьким коефіцієнтом теплопровідності. Завдяки своїй гнучкості та пластичності він легко та швидко монтується на будь які поверхні.

Висока вологостійкість, що зумовлена закритою комірчастою структурою, забезпечує опір вологості. До того ж з теплоізоляцією K-Flex можна не турбуватися і про пожежну безпеку. Під час його виготовлення використовують велику кількість вогнегасних добавок, завдяки чому готові вироби не мають здатності до самозаймання й не поширюють полум’я на інші поверхні.

Спінений каучук часто використовується у різних галузях: водопостачання, опалення, харчова, нафтова, газова та важка промисловість. Матеріал повністю довів свою ефективність у теплоізоляції опалювальних та кріогенних систем, вентиляційних та конденційних систем, сонячних колекторів та систем хімічної промисловості.

Види спіненого каучуку K-Flex

Теплоізоляція K-Flex поділяється на декілька видів:

 

·       K-Flex ST – це каучукова теплоізоляція, яка призначена для поверхонь з позитивними та від’ємними температурами. ЇЇ широко використовують під час експлуатації опалювальних систем, трубопроводів гарячого та холодного водопостачання, вентиляційних та шахт  кондиціювання. Виготовляється у вигляді трубки діаметром 6–160 мм та товщиною 6–32 мм. Має високу ступінь пожежостійкості.

·       K-Flex ST Duct – вид каучукової теплоізоляції K-Flex, що розроблена спеціально для ізоляції поверхонь в системах вентиляції. Зручна ширина матеріалу 1500/1800 мм та самоклеюча армована основа підвищить швидкість монтажу, а висока еластичність знизить вібрацію з’єднань.

·       K-Flex ST Frigo – ідеальний варіант, призначений для холодильної техніки та систем кондиціонування. Матеріал зберігає гнучкість та еластичність при досить низьких температурах, а зручна упаковка зі спеціальним отвором та лінійною розміткою дозволить діставати та відміряти матеріал легко, зберігаючи залишок чистим.

·       K-Flex Eco – виготовлений спеціально для роботи по теплоізоляції об’єктів з підвищеною потребою безпеки (аеропорти, торгові центри, дитячі садки, заклади харчування та ін.) Головна особливість матеріалу полягає у підвищених нормах та вимогах екологічної та санітарної безпеки.

·       K-Flex Solar HT – це удосконалене рішення для можливості використовувати матеріал в умовах високої температури.

·       K-Flex Air – ця марка призначена для звуко- та теплоізоляції систем вентиляції та кондиціонування повітря.

 

Якщо вам необхідно виконати утеплення чи забезпечити температурну ізоляцію різноманітних комунікацій, теплоізоляція K-Flex від магазину PPE GROUP стане незамінним помічником! Купити її буде максимально вигідно, адже цей матеріал відрізняє великий асортимент, доступна ціна та відмінні фізико-хімічні властивості, які не змінюються у процесі довготривалого використання!

Питання про категорію Ізоляція K-FLEX
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback