Звукоізоляція авто

Звукоізоляція авто

З сучасними матеріалами та якісно проведеною звукоізоляцією автомобіля можна розраховувати на справжній спокій!

Різні шуми під час поїздки в автомобілі створюють дискомфорт для пасажирів та дуже відволікають водія, особливо початківця. Дратівливі звуки створюють такі джерела, як працюючий двигун, гучне внутрішнє обладнання в салоні, скрипучі вікна й двері, а також зовнішнє навісне обладнання – ось чому необхідна звукоізоляція авто!

Звукоізоляцію за допомогою сучасних матеріалів здатна суттєво знизити рівень звуків від мотору або їзди нерівною дорогою. Для вирішення цієї задачі варто купити звукоізоляцію для автомобіля від компанії PPE Group.

Що таке автомобільна звукоізоляція та яке її призначення

Зі звукоізоляцією для авто можливо досягнути чудових результатів для забезпечення комфортного руху машини навіть по дрібному камінню. Вас не відволікатимуть сторонні звуки, оскільки всередині буде тиша.

Автозвукоізоляція представляє собою ряд методів боротьби з небажаним шумом. Це застосування для поверхонь елементів зі спеціальних шумо- та звукопоглинаючих матеріалів. За рахунок цього створюється ефект комфортної акустики в салоні.

Щоб провести звукоізоляцію авто оптимально використовувати матеріали з пінополіетилену у формі рулонів та листів. Полімер для звукоізоляції пористий, із закритими осередками, що дає йому можливість щільного прилягання до різних поверхонь, і саме за рахунок цього можна заглушити вібрацію, а також аеродинамічні та ударні шуми. 

Також можна купити звукоізоляцію для автомобіля з інших матеріалів з вібро- або звукоізоляційними властивостями. Наприклад, щоб захистити салон від вібрації, можна використати гнучкий матеріал з металізованими елементами на клейовій основі. Подібні аркуші за необхідності можна розрізати на шматки різного розміру, зручно встановлюючи їх на будь-які деталі авто. Листи з пінополіетилену мають товщину 2–8 мм та додатково працюють як теплоізолятор.

Товщина звукоізоляції залежить від мети встановлення: тонкий 2-міліметровий аркуш підійде для монтажу на корпус авто, бічні частини кузову, капоту і багажника. Товщина в 4 мм відмінна для мотору, колісних арок і днища машини. До речі, більш товста звукоізоляція авто зберігає свої властивості у широкому температурному діапазоні.

Звуковідбиваючі матеріали виробляються з еластичного пінополіуретану з металізованим шаром. Цей вид матеріалу має товщину до 1 см та поглинає майже 90% сторонніх звуків. При цьому у нього покращені теплозахисні можливості, а тому придбати його буде дійсно вигідно.

«Антискрип» – додатковий шар. Він являє собою ущільнювальний спінений поліуретан з самоклеючою поверхнею та просоченням, яке здатне усунути скрипи. Зазвичай його кріплять на окремих деталях салону, приладах та повітроводах.

Авто звукоізоляція для усунення шумів від ударів та поривів вітру від PPE GROUP усуває також звуки, які поширюються зовні салону: музика, людські голоси, звуки опадів за вікном та робота приладів. Також варто придбати такий матеріал для нейтралізації ударних шумів та вібрацій від механізмів самого авто. 

Де встановлюють звукоізоляцію в авто

Для ефективної роботи звукоізоляції її монтаж слід проводити на дверях, днищі, капоті і багажнику. Також за необхідності можна обклеїти ізолюючими листами й колісні арки. Найбільший рівень шуму проникає через двері, тому ці частини варто ретельно обробити. Такої ж уваги заслуговують і днище зі стелею, оскільки вони також піддаються високим вібраційним навантаженням.

Звукоізоляція авто в багажнику також не буде зайвою – це знизить звуки при транспортуванні багажу. Капот варто обробити ізоляційним матеріалом для усунення шуму від двигунів, адже вони також створюють потужну вібрацію. 

Скрипи всередині автомобільного салону – чергова неприємність, яка дратує пасажирів та водія. Найчастіше цей звук створюють деталі з пластика. Щоб прибрати зайвий шум, варто купити звукоізоляцію авто в магазині PPE Group й запобігти коливанням пластикових запчастин шляхом їх обтяження саме за рахунок звукоізоляційного матеріалу.

Транспортні засоби пострадянського простору та навіть сучасні авто рідко оснащені якісною звукоізоляцією. Як правило, в базову комплектацію ці матеріали взагалі не включаються. Згодом відсутність належної системи звуко-, вібро- та шумопоглинання не тільки будуть дратувати водія. З часом постійне торохтіння деталей може призвести до ранніх поломок навіть відносно нового транспортного засобу. Тому підбір якісної звукоізоляції необхідно не лише для психологічного спокою власника машини, але й для «довголіття» автомобіля.

Купити високоякісні матеріали для автомобільної ізоляції вигідніше за все буде в інтернет-магазині PPE Group. Ми пропонуємо широкий вибір необхідних засобів для тихої роботи машини та комфортних поїздок. З сучасною звукоізоляцією автомобіля можна не турбуватися про зайві звуки!
Питання про категорію Звукоізоляція авто

У цій категорії немає товарів

icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback