Віброізоляція автомобіля

Віброізоляція 330*500*1,5
35.00 грн.
Віброізоляція 330*500*2,0
45.00 грн.
Віброізоляція 330*500*3,0
57.00 грн.
Віброізоляція 600*500*1,5
59.00 грн.
Віброізоляція 600*500*2,0
77.00 грн.
Віброізоляція 600*500*3,0
100.00 грн.
Віброізоляція 600*500*4,0
120.00 грн.
Віброізоляція автомобіля

Віброізоляція для автомобіля не тільки корисна, але й необхідна! Сучасний ритм життя важко уявити без транспортних засобів: особистий автомобіль в рази полегшує пересування, дозволяючи не тільки з комфортом їздити на роботу, пересуватися у власних справах, але й у будь-який зручний час відправитися за покупками, на прогулянку або у подорож. Щоб подорож була максимально зручною, пропонуємо купити сучасні матеріали та провести віброізоляцію авто.

При покупці автомобіля є великі сподівання, що кожна поїздка буде тихою і комфортною, особливо вечорами після виснажливого дня, або якщо в машині заснула маленька дитина. Проте автомобіль не завжди забезпечує такі переваги: надто шумний мотор, гуркіт, скрип й сторонні вібрації запчастин та вуличні звуки не лише дратують, знижуючи задоволення від їзди, але й можуть вивести авто з ладу, якщо намагатися не звертати на них увагу.

Для зниження рівня шуму та вібрацій варто купити віброізоляцію для автомобіля від магазину PPE Group – у нас представлений найбільший асортимент якісних матеріалів, щоб провести повноцінну віброізоляцію авто! Матеріали існують у формі рулону та аркушів (листів), що дозволяє значно зменшити чутність дратівливих звуків.

Чому важлива віброізоляція для автомобіля

Автомобіль може мати кілька ключових джерел вібрацій та шуму, через які може виникати дискомфорт: звуки системи гальмування, шум двигуна, гуркіт коліс, вихлопної труби, центрального тунелю тощо.

Самі матеріали, які позбавляють цих звуків, називають шумо- або віброізоляцією автомобіля. Придбати такі засоби дуже просто, вони здатні мінімізувати вібрацію від деталей та запчастин з металу та пластику. При цьому з віброізоляцією можна досягти зниження звуків ззовні салону, покращення аеродинаміки, не допустити проникнення у салон атмосферних опадів, позбавитися стукоту дрібного каміння.

Найбільш поширеним є монтаж віброізоляції в автомобілях, які вироблені на пострадянському просторі, проте потребують покращення і сучасні авто – для покращення комфорту перебування в салоні та запобігання розтріскуванню пластикових деталей. І хоча встановлення віброізоляції не входить до початкової комплектації автомобіля, так само, як і теплоізоляції, проте автовласникам не складе труднощів придбати її й зробити це самотужки.

Як працює віброізоляція автомобіля

Спеціальні ізоляційні матеріали поглинають різні вібрації, трансформуючи їх в енергію тепла. Вони збільшують рівень жорсткості арок, коліс, стінок мотора й інших деталей автомобіля, які є причиною неприємних вібрацій. Крім цього, ізоляційні матеріали здатні підвищити довговічність авто та попередити поломки.

Матеріали ізоляції для автомобілів можуть бути різними. Як правило, це липучий шар полімеру, який наповнює технічний вуглець. Часто до липучого шару додають фольговий шар – він має переваги у вигляді вологовідштовхувальних, антикорозійних і герметизуючих властивостей.

Серед сучасних видів ізоляційних матеріалів для автомобіля найпоширеніші зроблені на бітумній основі, яка ефективно поглинає вібрації, а також первинний і вторинний шум.

Фольгована віброізоляція авто, яка має клейову основу, вважається найбільш практичною. Вона виготовлена на поліуретановій основі й чудово підійде для різних поверхонь. Працює як герметик, має високу стійкість до агресивних зовнішніх впливів та вологовідштовхувальні властивості.

Окрім використання для автомобіля, віброізоляційні матеріали часто застосовують і також у будівництві, устаткуванні для інженерії, прокладанні залізнодорожніх рейок, що ще раз підтверджує їх ефективність.

Існує безліч постачальників сучасної автомобільної віброізоляції, серед яких варто виділити PPE Group. У нас можна придбати сертифіковані ізоляційні матеріали високої якості за найбільш вигідними цінами!

Як проводити віброізоляцію авто

Віброізоляція авто не вимагає повного покриття поверхонь салону всередині та зовні. Достатньо буде проклеїти віброізоляційними аркушами лише деякі, найбільш проблемні місця. Цей матеріал не створить помітної різниці, а також не обтяжить та не ускладнить конструкцію.

Щоб досягти гарних результатів, слід здійснити віброізоляцію авто як мінімум 40% поверхні, а для найбільш помітного ефекту – не менше 70%. Це дозволяє ліквідувати усі низькочастотні шуми, мінімізувати коливання пластикових та металевих запчастин. Найбільше віброізоляції потребує днище автомобільного салону, багажник та внутрішня частина дверей. Окремі елементи можна придбати і встановити зовні транспорту – на колесних арках, закривши їх захисним додатковим шаром, який називається локером.

Встановлюватися віброізоляція авто може декількома способами. Деякі з них передбачають процес нагрівання за допомогою промислового фену або ж проводитися без нього – просто завдяки цупкому клейовому шару.

І хоча купити матеріали для віброізоляції можна в багатьох автомайданчиках і безлічі інтернет-магазинів, найправильніше зробити це буде в спеціалізованому магазині PPE Group. Такий варіант обійдеться значно дешевше та буде якіснішим!

Питання про категорію Віброізоляція автомобіля
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback