Автомобільна шумоізоляція

Віброізоляція 330*500*1,5
35.00 грн.
Віброізоляція 330*500*2,0
45.00 грн.
Віброізоляція 330*500*3,0
57.00 грн.
Віброізоляція 600*500*1,5
59.00 грн.
Віброізоляція 600*500*2,0
77.00 грн.
Віброізоляція 600*500*3,0
100.00 грн.
Віброізоляція 600*500*4,0
120.00 грн.
Шумоізоляція авто IZOLON AUTO ALU (фольгрована)
370.00 грн.
Автомобільна шумоізоляція

Якісна автомобільна шумоізоляція – це не лише комфорт, але й безпека і продовження терміну експлуатації автомобіля! Окрім самого зниження дорожніх звуків, зменшуються вібронавантаження на деталі салону, завдяки чому вони виходять з ладу набагато рідше. Обесшумка авто – це невід’ємна частина тюнінгу автомобілів будь-яких марок та класів. Вона зменшує рівень проникнення сторонніх звуків у салон (шум покришок, сигнал клаксону, звук роботи двигуна) й робить користування автомобілем більш комфортним.

Для зменшення шуму використовують різні матеріали: самоклеючу листову та рулонну шумоізоляцію з пінополіетилену, фольгований ізолон, бітумну ізоляція на основі мастики, спінений поліуретан з металізованою плівкою та інші – й у магазині PPE GROUP можна купити шумоізоляцію для автомобіля будь-якого виду!

Який ефект дає обезшумка

Звук проникає до салону автомобіля різними шляхами – через пустоти, стики, металеві перегородки, пластикові деталі й навіть оббивку салону. Проходячи через такі перешкоди, звукова хвиля частково зменшується, але її енергія переходить в механічні коливання, наслідком яких стає вібрація. До того ж вібрацію провокує сам двигун, ходова та коробка передач. Саме вібрація й стає тим подразником, який призводить до дискомфорту під час користування автомобілем, і вирішити цю ситуацію здатна лише якісна автомобільна шумоізоляція, придбати яку можна в нашому магазині!

Встановити автомобільну шумоізоляцію вигідно одразу з кількох причин:

 

·       Зниження сторонніх звуків – дозволяє користуватися автомобілем з акустичним комфортом, покращує зібраність водія. Більше не треба буде перекрикувати шум двигуна чи вуличні звуки. Також дає можливість насолодитися якісним звучанням акустичної системи.

·       Усунення скрипів та вібраційного навантаженняобезшумка авто усуває неприємний брязкіт та деренчання й дає можливість зосередитися на дорозі, не відволікаючись на раптові звуки десь із дверей, колісних арок, капоту чи багажника.

·       Підвищення жорсткості кузова – сучасні матеріали для вібро- та шумоізоляції мають бітумну основу, яка здатна збільшити жорсткість металу й нейтралізувати можливі деформації.

·       Кліматичний комфорт – це додатковий ефект, який дає шумоізоляція для автомобіля. Заповнення пустот та щілин не дозволяє холодному повітрю проникати в салон взимку, що значно знижує навантаження на кондиціонер.

 

Крім того, вирішив купити обезшумку авто в магазині PPE GROUP, ви забезпечите антикорозійний захист кузова автомобіля, поліпшите звучання акустичної системи (це можна зробити шляхом шумоізоляційної обробки деталей, в яких розміщені динаміки), а також зекономите на бензині, який витрачається на обігрів або охолодження транспортного засобу.

Які матеріали використовуються для шумоізоляції авто

Якісна автомобільна шумоізоляція вимагає використання двох типів матеріалів – для вібро- та шумопоглинання. Найчастіше для цього використовують фізично зшитий поліетилен, який має спінену, комірчасту структуру. Проходячи через хаотично зв’язані осередки, звукові хвилі різної частоти втрачають свою силу. З кожним наступним осередком шум придушується й зрештою повністю гаситься.

Пінополіетилен легкий, еластичний, водонепроникний й екологічно чистий. Він добре витримує дію температур та багатьох хімічних речовин й вважається універсальним способом провести обезшумку авто будь-якого класу. Працює як вібродемпфер, звукоізолятор та утеплювач. Має клейову основу, завдяки чому простий у використанні й легко кріпиться і до вертикальних, і до нерівних поверхонь.

В цілому ж асортимент шумоізолюючих матеріалів в магазині PPE GROUP по-справжньому великий – у нас можна купити будь-які: і фізично пошитий поліетилен, і ізолон, і бітумну ізоляцію на основі мастики, і спінений поліуретан.

Де треба проводити шумоізоляцію

До завдання потрібно підходити до комплексно й працювати як зі зменшенням шуму, так і з усуванням вібрації.

Обезшумка авто буває двох видів: часткова та повна. У першому випадку це знешумування кількох елементів автомобіля, які найбільше турбують водія. Повна автомобільна шумоізоляція вимагає придбати матеріали для обробки всього автомобіля, включаючи капот, багажник, двері й навіть передню панель.

 

·       Двері – один з елементів автомобіля, які пропускають велику кількість шумів через свою досить велику металеву площину та малу кількість ребер жорсткості. Заводська автомобільна шумоізоляція вкрай слабка, тому ця зона потребує особливої уваги.

·       Стеля – при швидкісній їзді стає ділянкою з високою вібронавантаженістю, внаслідок чого виникає неприємний шум. Обезшумка авто пінополіетиленом в зоні даху значно знижує шум від швидкого пересування, а також зменшує чутність від дощу.

·       Багажник – якщо купити сучасну ізоляцію й якісно обробити багажне відділення, це значно зменшить шум у салоні від задніх арок.

·       Підлога – вимагає використання ефективних ізоляційних матеріалів, адже це одна з найбільш високовібронавантажених зон.

·       Капот – особливо актуальною є шумоізоляція для авто з дизельними двигунами, оскільки вони дають високе вібраційне навантаження.

·       Колісні арки – самі по собі не шумлять, але передають вібрації на сегменти, які мають нижчу жорсткість та опір перед утворенням вібрацій. Шумоізоляційні матеріали відчутно знижують передачу вібрацій від них.

 

Якісна автомобільна шумоізоляція значно підвищує рівень акустичного комфорту. А тому, якщо ваш автомобіль не оснащений хоча б мінімальним пакетом шумоізоляції, це потрібно виправити! В магазині PPE GROUP ви знайдете все, що для цього необхідно. Правильно підібрана та виконана знешумка автомобіля дозволить не відволікатися на сторонні шуми й захистить кузов авто від корозії та підвищить рівень теплоізоляції.
Питання про категорію Автомобільна шумоізоляція
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_mes icon_email icon_callback